צעיר וצעירה שרכבו על אופנוע נפצעו אנוש וקשה בתאונה בירושלים

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה קשה ברחוב גולומב בירושלים.

בשעה 01:45 התקבל דיווח על אופנוע עם 2 רוכבים שהחליק, ברחוב גולומב פינת שד' מנחם בגין בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק והדסה עין כרם, 2 פצועים, בהם: צעירה כבת 25 במצב אנוש תוך פעולות החייאה, וגבר כבן 30 במצב קשה, עם חבלות בראש ובגפיים.

בוחני תאונות הדרכים של משטרת מחוז ירושלים החלו בחקירת נסיבות התאונה.

חובשי רפואת חרום במד"א, חקי ואפרת הר כסף סיפרו: "חלפנו במקום והבחנו בתאונה קשה מאוד, ראינו אופנוע מעוך על הכביש ובמרחק כ- 50 מטר שכבה על המדרכה צעירה כבת 25 מחוסרת הכרה, עם חבלה רב מערכתית, על הכביש בסמוך שכב גבר כבן 30 בהכרה מעורפלת, הוא סבל מחבלות בראש ובגפיים, הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים, את הצעירה פינינו תוך פעולות החייאה במצב אנוש, ואת הגבר במצב קשה."

צילום: אגף תקשורת איחוד הצלה.

מתנדב 'צוות הצלה' חקי הר כסף מוסיף: "כשהגעתי לזירת תאונת הדרכים ראיתי צעיר וצעירה מוטלים על הכביש במצב אנוש וקשה, לאחר שנפגעו בתאונת דרכים עצמית עם האופנוע עליו רכבו והיו מוטלים במרחק של כ50 מטרים מהאופנוע. יחד עם חובשים ופארמדיקים נוספים של מד"א התחלנו מיידית לבצע פעולות החייאה מתקדמות בצעירה כבת 20 מחוסרת הכרה עם חבלה רב מערכתית במצב אנוש, והענקנו סיוע רפואי ראשוני לגבר כבן 25 עם חבלות חזה וגפיים במצב קשה."

קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: