הזוי: בחום הכבד – ילדה בת 7 נשכחה לילה שלם ברכב

שני מקרים תוך שעות ספורות של ילדים שנשכחו ברכב בירושלים. באחד המקרים, נותרה ילדה בת 7 לילה שלם, ורק הבוקר הבחין בה עובר אורח שהזעיק את השוטרים.

עם פתחו של הקיץ, ועומס החום הצפוי בימים הקרובים על פי התחזיות, השארת ילדים ברכב סגור ללא השגחה הינה מסכנת חיים.

היום משעות הבוקר, הוזעקו שוטרי מחוז ירושלים לשני מקרים של שכחת ילדים שהסתיימו למרבה המזל ללא פגיעה קטלנית בחיי אדם.

באחד המקרים, בשעה 7 הבוקר דיווח אזרח ערני על ילדה נעולה ברכב בשכונת רמת שרת שבדרום ירושלים. שוטרים שהגיעו במהירות למקום, הבחינו כי האזרח מסייע לילדה תוך הסבר כיצד לפתוח את נעילת הרכב ולאחר זמן קצר היא חולצה מתוכו.

מבירור המקרה, עולה כי המשפחה שבב לביתה לקראת חצות והילדה נשכחה ברכב מאז. שוטרי תחנת מוריה הובילו את הילדה חזרה לביתה הסמוך שם פגשה בהוריה המופתעים והאם הועברה לחקירה בתחנת המשטרה.

במקרה נוסף הבוקר, גם כן בדרום העיר, התקבל דיווח מעט לאחר השעה 10 על ילד כבן 4 שנשכח במשך כחצי שעה ברכב אביו. שוטרי תחנת עוז של מחוז ירושלים שהגיעו למקום, הבחינו כי הילד מטופל ע"י גורמי הרפואה והוא פונה במצב קל לבדיקות. אביו של הילד זומן בהמשך לתחנת המשטרה לבירור נסיבות המקרה.

שמרו על היקר לנו מכל: במשטרה שבים ומדגישים כי שכחת ילדים ברכב, בפרט בחודשי הקיץ החמים, עלולים להסתיים באסון, כפי שקורה למרבה הצער לא אחת מידי שנה. חשוב לזכור בסיום נסיעה ולוודא כי לא נשכח אף ילד במושב האחורי, והודות לקדמת הטכנולוגיה כיום, מומלץ להתקין מערכת התרעה מתאימה בכדי להימנע ממקרים מסוכנים מעין אלו.

(צילום אילוסטרציה)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: