פיגוע בשומרון: יהודי בן 32 נרצח מירי מרכב חולף

פיגוע קשה בצפון השומרון: בשעה 11:39 התקבל דיווח על פצוע מירי של רכב חולף בסמוך לחרמש. חובשים ופראמדיקים של מד"א בשיתוף כוח רפואה של צה"ל העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הלל יפה, יהודי בן 32 במצב קשה עם פצעי ירי. למרבה הצער, נקבע מותו בבית חולים.

הנרצח בפיגוע הירי: מאיר תמרי הי"ד – אב לשניים מהיישוב חרמש

פיגוע הירי התרחש בצומת הסמוכה לישוב חרמש. ליד המחסום במקום שלא היה מאוייש עי חיילים ואינו פעיל.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש רפואת חירום במד"א יאיר חיים קורמן סיפר: "ראינו את הפצוע שוכב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפצעי ירי בגופו בסמוך לכניסה לישוב. יחד עם כוח רפואה צבאי הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית החולים כשהוא במצב קשה."

חובש רפואת חירום במד"א יהודה הורביץ סיפר: "הייתי בשטח פתוח סמוך לחרמש כששמעתי את קולות הירי ובמקביל קיבלתי דיווח ממוקד מד"א על הפצוע. הגעתי במהירות לש"ג וראיתי את הפצוע שוכב בסמוך לרכב כשהוא בהכרה עם פצעי ירי בגופו. יחד עם כוח רפואה של הצבא שהגיע במהירות למקום הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים והוא פונה בניידת טיפול נמרץ של הצבא לבית החולים כשמצבו קשה."

קרדיט: מועצה אזורית שומרון.

יוסי דגן ראש מועצה אזורית שומרון: "פיגוע ירי קשה של תושב שלנו מחרמש, שנסע ברכבו בכביש ראשי לכיוון היישוב בצמוד למחסום ביטחוני שהוסר מסיבות של לחצים בינלאומיים על ממשלת ישראל. הפיגועים האלו היו יכולים להימנע! זאת מציאות שבה המחסומים הביטחוניים לא קיימים והמחבל יכול ללכת חופשי ולחזור חופשי, וחמש דקות אחרי שהוא ירה לשתות קפה בבית שלו בכפר, זה עולה לנו בדם. אני דורש מהממשלה לצאת למבצע צבאי. לאסוף את הנשק ולסגור כבר את המחסומים הביטחוניים אנחנו משלמים בדם".

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: