סיור מרגש של נכי צה"ל על כסאות גלגלים בהר הבית

לראשונה: סיור מרגש של נכי צה"ל על כסאות גלגלים בהר הבית בירושלים.

כ-20 נכי צה"ל, מרותקים לכיסא גלגלים, יצאו לראשונה לסיור בהר הבית ובכותל המערבי מטעם ארגון נכי צה"ל.

את הסיור הוביל עמי מיטב, איש שב"כ ואחראי על העיר העתיקה לשעבר. הסיור שלווה על ידי מפקד ושוטרי יחידת המקומות הקדושים בירושלים, החל בהר הבית והמשיך ברחבת הכותל המערבי, שם המסיירים פתחו בשירה מרגשת של "התקווה".
לאחר מכן הגיעו המסיירים לקרן למורשת הכותל, שאנשיה אירחו אותם למשחק טריוויה על ירושלים ולארוחת צהריים חגיגית. פגישה עם רב הכותל שמואל רבינוביץ' חתמה את הסיור המרגש.

ורד יצחקי, יו"ר מחוז ירושלים בארגון נכי צה"ל: "היום פרצנו את הדרך לכך שגם נכים משותקים על כיסאות גלגלים יכולם לבצע את הסיור בכותל בנגישות מלאה וליהנות כאחד האדם מהמקומות הקדושים. אנחנו מודים לקרן למורשת הכותל על האירוח הנפלא ולמפקד הימ"כ ושוטריו שעל אף התקופה המורכבת נרתמו בכדי שנצליח לבצע את הסיור, ומבטיחים לחזור על מנת להמשיך את החיבור בין נכות ונכי צה"ל למורשת ישראל".

יוסי מתתיהו, מנכ"ל ארגון נכי צה"ל: "אנו גאים בפעילות שלנו לחיזוק הקשר בין נכות ונכי צה"ל למורשת ישראל ובמאמצינו להנגיש לנכי צה"ל בכיסאות גלגלים אתרים ומקומות לאורכה ורוחבה של המדינה. שמחתי ללוות את נכות ונכי צה"ל מעוררי ההשראה ולחוות יחד איתם את החוויה המעצימה. ארגון נכי צה"ל ימשיך בפעילותו הענפה למען חברי הארגון, בישראל בכלל ובמקומות הקדושים בפרט."

קרדיט צילום: הרצל מורד
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: