ביממה אחת: כך סוכלו מספר גניבות כלי רכב בירושלים ונעצרו חשודים מסוכנים

שוטרי מחוז ירושלים ממשיכים כל העת בפעילות נחושה כנגד עבירות הרכוש השונות בדגש לגניבת כלי רכב מתושבי העיר ירושלים ומערים נוספות ברחבי הארץ. הן רק ביממה האחרונה נעצרו מספר חשודים המעורבים במעשים אלו הפוגעים בביטחון הציבור ורכושו.

כך למשל, ביממה האחרונה נגנב קטנוע משכונת אבו טור שבמזרח העיר ירושלים על ידי שני חשודים שהגיעו למקום עם רכב. אחד החשודים החל בנסיעה על גבי הקטנוע ואילו שותפו המשיך בנסיעה ברכב. פעילות משולבת של תצפיתני מרכז השליטה של מחוז ירושלים ושוטרי תחנת עוז, אותר הרכב בו שני חשודים ונעצר. השניים הועברו לחקירה בה עלה כי הרכס שייך לסבתו של אחד החשודים ומעצרם הוארך אמש בבימ"ש.

במקרה נוסף, הלילה מעט לאחר חצות, התקבל דיווח במשטרה על אופנוע גנוב בנסיעה בכביש 1 לכיוון ירושלים. פעילות מהירה של שוטרי תחנת הראל של מחוז ירושלים, האופנוע אותר סמוך למנהרת הראל והחשוד שנהג בו, נעצר על ידם והועבר לחקירה בתחנת המשטרה. בירור העלה כי האופנוע נגנב ביממה האחרונה מאזור ת"א וכי החשוד שנעצר, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-20 לחייו, כלל לא הוציא רישיון נהיגה.

זמן קצר לאחר מכן, שוב תגובה מהירה של בלשי וסיירי תחנת הראל מנעו גניבת רכב שעשה דרכו מזרחה. בעקבות דיווח על רכב שנגנב מתל אביב וכיוון נסיעתו לירושלים, נערכו כוחות המשטרה סמוך למבשרת ציון ועצרו את הרכב בו נהג חשוד פלסטיני תושב שטחים כבן 18. החשוד שנעצר, גם הוא לא הוציא רישיון נהיגה כלל, הועבר להמשך חקירה בתחנת המשטרה במרכז הארץ.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד עברייני הרכוש באשר הם בכדי לשמור על שלום הציבור, ביטחונו ורכושו, מעצרם של חשודים המעורבים בכך ומיצוי הדין עמם בהתאם לממצאי חקירתם," נמסר מהמשטרה.

תמונות של כלי הרכב שנתפסו על ידי שוטרי תחנת הראל, קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: