נתניהו רומז לאיראן: "ידעו כל אוייבנו – אנחנו מקדימים אתכם בהרבה"

ראש הממשלה נתניהו ביקר בבסיס של אגף המודיעין וקיבל סקירה מעמיקה על המאמצים שנעשים אל מול האיום האיראני ואל מול סיכול הטרור ביו"ש. רה"מ נתניהו: "ידעו כל אוייבנו – אנחנו מקדימים אתכם בהרבה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (ג'), 23 במאי 2023, ג' בסיוון תשפ"ג, בבסיס של אגף המודיעין, יחד עם ראש אמ"ן אלוף אהרון חליוה ומפקדים נוספים.

ראש הממשלה נתניהו קיבל סקירה מעמיקה על המאמצים שנעשים בזירות השונות אל מול האיום האיראני. כמו כן, הוצגו בפניו המאמצים שנעשים באופן יומיומי לסיכול הטרור ביהודה ושומרון. במסגרת הביקור, שמע רה"מ נתניהו על המידע המודיעיני שנאסף ואיפשר את הסיכולים של בכירי הג'יהאד האסלאמי במבצע האחרון' מגן וחץ'.


ראש הממשלה בנימין נתניהו בתום הביקור: "סיימתי עכשיו ביקור באחד מבסיסי המודיעין שלנו ויצאתי מעודד עד מאוד. ישראל פותחת פער על כל אוייבה, והיא עושה זאת בשילוב של אינטליגנציה אנושית ואינטליגנציה מלאכותית. מה שראיתי פה זה את העתיד כבר כאן היום. אז ידעו כל אוייבנו – אנחנו מקדימים אתכם בהרבה".

בסוף הביקור הוצגה לראש הממשלה סקירה על פרויקט "גשרים", שמטרתו להקנות ידע טכנולוגי לתלמידים מאזור הפריפריה.

לביקור התלוו ר' המל"ל צחי הנגבי, ר' הסגל צחי ברוורמן והמזכיר הצבאי של רה"מ אלוף אבי גיל.צילום וידאו: עומר מירון /לע"מ, סטילס: עמוס בן גרשום /לע"מ
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: