קרית ענבים: בת 15 נפלה מגובה רב בפארק אתגרים – מצבה קשה

נערה בת 15 נפצעה קשה לאחר שנפלה מקיר טיפוס בפארק בקרית ענבים.

בשעה 11:43 התקבל דיווח על ילדה שנפלה מגובה של כ-10 מטר במהלך פעילות ספורטיבית בקרית ענבים שבמועצה מקומית מטה יהודה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הדסה עין כרם, ילדה כבת 15 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית.


חוקרי תחנת הראל של מחוז ירושלים שהגיעו למקום, עיכבו את מנהל האתר לחקירה בתחנת המשטרה.

אליעזר מקלב ומרדכי גולדמן חובשי איחוד הצלה סיפרו: "לדברי חברותיה הנערה מעדה מקיר טיפוס בפארק. הענקנו לה סיוע ראשוני לאחר שנחבלה ונפצעה קשות בראש ובגפיים. לאחר מכן הוא פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש רפואת חירום במד"א עזאת ג'בר סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הילדה שוכבת כשהיא מחוסרת הכרה וסובלת מחבלה רב מערכתית. סיפרו לנו שהיא נפלה מגובה של כ-10 במהלך פעילות ספורטיבית . הענקנו לה טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבה קשה."


פארמדיק צוות הצלה אבי שיף והחובשים נחמן פיליפ ויצחק קליין מוסיפים: כשהגענו למקום, הכווינו אותנו אל תוך הפארק, שם מצאנו נערה כבת 15 עם חבלות קשות בראש ובגפיים, לאחר שנפלה מגובה של כ10 מטרים ממתקן חבלים, יחד עם פארמדיקים וחובשים נוספים של מד"א וצוות הצלה הענקנו לה סיוע רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים, קיבוע וחבישות.


קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: