‏מקסיקו: שני עבריינים ישראלים נורו למוות במסעדה

אישה פתחה בירי על מספר סועדים במסעדה במרכז המסחרי הענק המחודש, "ארצ' פלאזה", במקסיקו סיטי, סמוך לשעה 18:00 שעון מקסיקו סיטי (שתיים לפנות בוקר שעון ישראל), 4 אנשים נורו ונהרגו במקום. שניים מהרוגים ישראלים.

שני ההרוגים הם עבריינים ישראלים מוכרים, אחד מהם הוא העבריין הבכיר בן סוטחי מתל אביב, והשני הוא אלון אזולאי מבת ים אשר שוהה תקופה ארוכה במקסיקו.


עקב המיקום של זירת רצח, בליבו של המרכז המסחרי המפורסם שנבנה מחדש רק לאחרונה, היו פריצות שידור של תחנות הטלוויזיה מהזירה.

לפי הדיווחים, אישה חבושה בפאה שישבה במסעדה ליד בן סוטחי וחבר נוסף מישראל, אלון אזולאי, שלפה אקדח וירתה לעברם מטווח קרוב ביותר.

האקדח

האשה נסתה להימלט אבל נלכדה בתוך הבניין על ידי אנשי ביטחון.

האישה אמרה, שבצעה את הרצח על רקע בגידה על רקע תשוקה. לפי החשד, שניים אחרים שהיו אמורים לסייע לה להימלט הצליחו לברוח תוך שהם יורים על רכב משטרה שהגיע למקום.

האישה שנעצרה

בן סוטחי, הקרוי שם ג'ון בן, נהרג במקום, ואילו אזולאי נפצע קשה בפניו והובהל לבית החולים ולאחר זמן קצר נקבע מותו.


סוטחי שוחרר מהכלא בחודש פברואר השנה, ואחרי כמה חודשים בישראל נסע למקסיקו, שם הוא טען לאזרחות מקומית על בסיס העובדה שבתו נולדה שם והיא אזרחית מקסיקנית.

רק השבוע נעצר בחצי האי קנקון שבמקסיקו חברו הטוב ושותפו המיתולוגי, ארז אקרישבסקי, שממקומו במחתרת ב-18 השנים האחרונות היה מחובר לארגוני פשע מקומיים.

גורמים בעולם התחתון בישראל מדווחים מאז השחרור שלו על המתח הרב בגזרת ארגוני הפשיעה בתל אביב, במיוחד על רקע הסכסוך ארוך השנים בינו לבין יוסי מוסלי, ומטבע הדברים החיסול יהיה מיוחס לזרוע הארוכה של ארגון מוסלי.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: