טרגדיה בחיפה: נכה כבן 35 נהרג כשמכוניתו התנגשה חזיתית באוטובוס

טרגדיה בחיפה: נכה כבן 35 תושב העיר נהרג כשמכונית בה נהג עם מטפלו, עובד זר, התנגשה חזיתית באוטובוס תלמידים שנסע מולו – ככה"נ כתוצאה מאירוע רפואי.

בשעה 09:14 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין אוטובוס לרכב נכה בדרך חנקין בחיפה ככה"נ כתוצאה מאירוע רפואי. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפאוי ופינו לבי"ח כרמל, 2 פצועים בהם: נהג הרכב גבר כבן 35 לאחר פעולות החייאה במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם עם חבלות בחזה ובראש ו-1 קל. למרבה הצער בבית חולים נקבע מותו של הנהג.


בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

פראמדיקים במד"א אלי טמיר משעלי ואלי כתב סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר שוכב על הכביש כשהוא ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלות בחזה ובראש. מיד ביצענו בו פעולות החייאה שכללו עיסויים הנשמות ומתן תרופות. העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו לבית החולים תוך פעולות החייאה כשמצבו קריטי, במהלך הפינוי ליבו שב לפעום. גבר כבן 30 שגם כן היה ברכב נפגע באורח קל ופונה באמבולנס מד"א לבית החולים".

צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.

שלמה גרוס חובש איחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואוטובוס. לדברי עוברי אורח נהג הרכב איבד את ההכרה תוך כדי נסיעה (ככה"נ עקב רקע רפואי) והתנגש באוטובוס שהסיע כ-35 ילדים ו-3 גננות. הילדים והגננות לדבריהם לא נפגעו וצעדו רגלית לגן הילדים שבסמוך. נהג הרכב טופל בזירה כולל סיוע נשימתי, ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים רמב"ם להמשך טיפול ובדיקות כשבשלב זה מצבו מוגדר קשה".צילום: תיעוד מבצעי מד"א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: