בלילה אחד: חמישה גנבי רכב נעצרו וארבע גניבות סוכלו במחוז ירושלים

תגובתם המהירה ונחישותם של שוטרי מחוז ירושלים יחד עם לוחמי מג"ב, הובילה הלילה למעצרם של 5 חשודים, חלקם תושבי ירדן ואיו"ש, שגנבו כלי רכב זמן קצר קודם למעצרם.

במקרה אחד, בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה על גניבת רכב הלילה ותגובה מהירה של שוטרי מחוז ירושלים, איתרו השוטרים את הרכב הגנוב בנסיעה מהירה תוך מעבר בין כלי רכב בכביש, לכיוון מעבר המנהרות בדרום העיר ירושלים. בשלב מסוים, ולאחר שהשוטרים הורו לנהג החשוד לעצור, החל החשוד בנהיגה פרועה תוך ששב על עקבותיו, ניסה להסיט את רכב המשטרה ממסלולו, חצה מדרכות וסיכן את משתמשי הדרך וניסה להימלט כשנכנס לשכונת בית צפאפא.


נחישות בלשי תחנת מוריה וכוחות המשטרה שדלקו כל העת אחר הרכב, הביאה למעצרו של החשוד, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-40 לחייו, והוא נעצר והועבר לחקירה בתחנת מוריה.

בשני מקרים אחרים שהתרחשו הלילה, בפעילות יזומה של שוטרי תחנת שפט של מחוז ירושלים יחד עם שוטרי מג"ב ובסיוע של שוטרי מחוז ש"י במעבר חיזמא, השוטרים זיהו כלי רכב שעוררו את חשדם. בשני המקרים, בעת שנהגי כלי הרכב הבחינו בשוטרים, הם החלו להמלט תוך שהם נוהגים בפראות עד שבשלב מסויים אחד הרכבים התהפך ורכב אחר ניגח ניידת משטרתית. בשלב זה, החשודים ירדו מהרכב, לא נשמעו להוראות השוטרים והחלו לנסות ולהימלט רגלית עד שנעצרו על ידי השוטרים. החשודים (19-17, תושבי ירדן ואיו"ש) נעצרו על ידי השוטרים, הועבר לחקירה בתחנת שפט, וגניבות כלי הרכב סוכלו.

במקרה נוסף שאירע אמש, בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה על גניבת רכב ממרכז הארץ שנמצא בדרכו לצפון ירושלים, שוטרי תחנת שפט שפעלו במחסום קלנדיה, הבחינו ברכב. בעת שנהג הרכב זיהה את השוטרים, החל בנהיגה פרועה תוך סיכון משתמשי הדרך. בשלב מסויים החשוד פרק מהרכב ונמלט לתוך בית עסק בעטרות עד שנעצר על ידי השוטרים, וגם גניבת רכב זו, סוכלה על ידי השוטרים.

"המשטרה תמשיך לפעול בנחישות נגד עברייני הרכוש ובפרט פורצים וגנבי רכבים, הכל למען שלום הציבור, בטחונו ורכושו," מסרו במשטרה.תמונות כלי הרכב הגנובים שגניבתם סוכלה על ידי השוטרים. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: