אחרי מרדף: כך נעצר שב"ח בן 14 שגנב רכב • צפו

תיעוד: כך נעצר בן 14 החשוד בגניבת רכב. שוטרי מחוז ירושלים סיכלו הלילה גניבת רכב בסמוך לעיר וגילו כי החשוד במעשה שנעצר, הנו פלסטיני בן 14.

הלילה, התקבל דיווח במשטרה ממוקד "איתוראן" על רכב שנגנב מהיישוב גבעת זאב. שוטרי סיור מתחנת לב הבירה של מחוז ירושלים, הבחינו ברכב החשוד נע על כביש 436 ובו נהג נער צעיר שהתבקש לעצור.

לאחר שלא נענה, חסמו השוטרים עם רכבם את דרכו של הרכב והנהג החשוד נתפס ונעצר על ידם. בדיקת החשוד העלתה כי מדובר בחשוד פלסטיני בן 14 בלבד, ללא רישיון נהיגה וללא אישור שהייה בישראל. החשוד שנעצר הועבר לחקירה בתחנת לב הבירה ובמהלך היום צפוי להתקיים בבימ"ש דיון בעניינו.


בתוך כך, נעצרו הלילה הודות לפעילות משותפת של שוטרי תחנת עוז ומוריה במחוז ירושלים, שלושה חשודים אחרים במעורבות בגניבת רכב הלילה בעיר ירושלים. החשודים שנסעו מכיוון מעבר מזמוריה, נעצרו ובחיפוש שנערך ברכבם אותרו על ידי השוטרים כלי פריצה. השלושה, תושבי מזרח ירושלים בגילאי 25-17, נעצרו והועברו לחקירה בתחנת מוריה. מעצרם הוארך היום בצהריים לבקשת המשטרה בבית המשפט.

תיעוד מצלמת גוף ממעצרו של החשוד בן ה-14 הלילה:1

קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

מהמשטרה נמסר: "לצערנו אנו נתקלים לא אחת בגנבי רכבים בגילאים צעירים מאוד. במקרה זה לא רק גנב רכב, אלא גם נער בן 14 נוהג ברכב גנוב ללא אישור שהייה, ללא רישיון נהיגה, ובכך גם מסכן את משתמשי הדרך. משטרת ישראל תמשיך לפעול לשמירת ביטחונו ורכושו של הציבור, ולמעצרם של עברייני הרכוש באשר הם."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: