שר הביטחון לראשי רשויות בעוטף: ״עלינו להיות מוכנים לכל תרחיש, כולל להרחבת טווחי הירי״

שר הביטחון, יואב גלנט, סיים לפני זמן קצר סבב שיחות עם ראשי הרשויות בעוטף עזה. השר גלנט עדכן את ראשי הרשויות בפרטי הפעילות המבצעית הלילה, והדגיש בפניהם כי מערכת הביטחון ערוכה לטיפול בצרכי התושבים.

שר הביטחון שוחח עם ראש עיריית שדרות – אלון דוידי, ראש עיריית אשקלון – תומר גלאם, ראש עיריית נתיבות – יחיאל זוהר, ראש עיריית אופקים – איציק דנינו, ראש עיריית אשדוד – יחיאל לסרי, ראש המועצה האזורית אשכול – גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית שדות נגב – תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון – איתמר רביבו, ראש המועצה האזורית שער הנגב – אופיר ליבשטיין וראש המועצה האזורית מרחבים – שי חג׳ג׳.


עיקרי דברי שר הביטחון: ״צה״ל ושב״כ ביצעו הלילה פעולה מדויקת ומוצלחת נגד הנהגת ארגון הג׳יאהד האיסלאמי ברצועת עזה. לא נסבול ירי המאיים על תושבי ישראל, זה אינו רק מעשה טרור, אלא קריאת תיגר על נוכחותינו״.

״כבר ביום שלישי הנחיתי את צה״ל ושב״כ להיות מוכנים לסיכול שלושת המחבלים שחוסלו הלילה, האחראיים על ירי רקטות לישראל ועל אכוונת פיגועים רבים ביו״ש״.

״עלינו להיות מוכנים לכל תרחיש, כולל למערכה ממושכת והרחבת טווחי הירי. ישנה חשיבות רבה לכך שהאזרחים, תחת הנהגתכם, יהיו ממושמעים, קשובים וישמעו להוראות מצילות חיים. צה״ל וכוחות הביטחון ערוכים בכל האמצעים בכל החזיתות״.

״מערכת הביטחון תעניק כל סיוע שידרש, הנחיתי את אנשי המקצוע להיות איתכם בקשר רציף ולטפל בכל הנדרש למען צרכי התושבים. יש לכם גב מלא ממערכת הביטחון״.תמונות מהשיחות, צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: