נהג משאית נעצר לאחר שביצעו עקיפות מסוכנות וניסה להימלט – וזה לא הכל

נהג משאית נעצר לאחר שביצעו עקיפות מסכנות חיים וניסה להימלט מכוחות המשטרה. בעת מעצרו התגלו במשאית ליקווי בטיחות חמורים.

הבוקר כחלק מהערכות תחנת בנימין ואגף התנועה של מחוז ש"י בוצע פעילות אכיפה אינטנסיבית שעיקרה אכיפת נהגים הנוהגים בכביש באופן המסכן את ציבור משתמשי הדרך, בריונות וסיכון חיים.

הפעילות התמקדה בכביש 90 לאור התנועה הרבה לכיוון צפון בשל חגיגות ל"ג בעומר ובשביל לייצר לנוסעים הרבים הפוקדים את הכביש לסוע בביטחה ליעדם.


במהלך הפעילות ניידת תנועה זיהת משאית ישראלית אשר נוסעת בצורה המסכנת את משתמשי הדרך תוך שהנהג מבצע עקיפות בקו הפרדה רצוף וגורם לנהגים לסטות מנתיבם.

השוטרים כרזו לנהג לעצור וזה החל בניסיון להימלט תוך שהוא נוהג בפרעות ומסכן את משתמשי הדרך.

לאחר מספר ק"מ תוך שהם שומרים על קשר רציף עם נהג המשאית הצליחו השוטרים לעצור את הנהג בצורה בטוחה בצד הדרך. בבדיקה של המשאית נמצאו ליקויים בטיחותיים חמורים ביותר ובהם: חוסר במראת צד, צמיגים שחוקים, פנסים שבורים, נזילות שמן ועוד…

השוטרים עיכבו את הנהג תושב הצפון בשנות ה20 לחייו ובסיום הטיפול רישיונו נתפס ל-30 יום והמשאית הושבתו ל-30 יום בכפוף לתיקון הליקויים שנמצאו.

צפו בתיעוד:


קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

"פעילות זו מצטרפת לפעילות המאומצת בשבועות האחרונים בכבישי מחוז ש"י במסגרתה הושבתו מאות כלי רכב נוספים שבצעו עבירות דומות, בכלל המקרים השוטרים תפסו את רישיונות הנהיגה של הנהגים והשביתו את כלי הרכב," נמסר מהמשטרה.

עוד הוסיפו: "עקיפה שאינה תואמת את תנאי הדרך מהווה סכנה ממשית ועלולה לגרום לאיבוד שליטה ברכב, ואף להיות גורם קטלני בקרות תאונה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: