אחרי שנטלי דדון סולקה מבית קפה בתל אביב – בשומרון אירחו אותה בכבוד

לאחר שסולקה מבית קפה והותקפה בתל אביב בשל דעותיה, הזמין יוסי דגן ראש מועצת שומרון את נטלי דדון לבית קפה הילל'ס ביישוב ברוכין והעניק לה תעודת הוקרה. דגן: "רוב האנשים גם בתל אביב מזועזעים מהיחס אלייך. את רצויה תמיד, באנו להעביר מסר של אחדות"

סערת נטלי דדון מסרבת לשכוך. לאחר שפרסמה בדף האינסטגרם שלה כי בעל בית קפה בתל אביב דרש ממנה לצאת מבית הקפה והתקיף אותה במילים מבזות, זאת לדבריה בשל דעותיה הימניות, הזמין ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, את דדון לביקור "תיקון" בבית הקפה הילל'ס בברוכין שבשומרון.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן העניק לדדון תעודת הוקרה על פועלה למען ההסברה של מדינת ישראל, שתה איתה קפה ואמר: "היה חשוב לי מאוד מאוד לארח אותך, לעשות חוויה מתקנת, רוב האנשים, גם בתל אביב מזועזעים מהדבר הזה, היה חשוב לי להעביר לך באופן אישי את האהבה הגדולה של כל ההתיישבות בשומרון ושל כל עם ישראל אלייך ולהעביר ביחד מסר של אחדות לעם ישראל. לא רק אנחנו, אנשי המחנה הלאומי וגם כל עם ישראל, אנחנו מזועזעים מהמעשה הזה. כאן בשומרון, בברוכין ובכל מקום במדינת ישראל. הלב פתוח את רצויה, תמיד אהובה תמיד וכולם רצויים".


נטלי דדון קיבלה את תעודת ההוקרה בהתרגשות רבה ואף החלה לדמוע ואמרה: "יש פה שליחות ואנשים עושים כאן בשומרון הקרבה שהיא לא מובנת מאליה ועדיין מותקפים בכינויים, ונתפסים באופן שלילי, משום מה, על ידי מי שבאמת לא מבין את ההיסטוריה שלנו, את האמת לאמיתה. כמו שאני ובן הזוג שלי לא מסכימים על המון דברים או במשפחה, או אם יש אי הסכמות בבית בסוף אנחנו משפחה, ככה אני רואה את עם ישראל.
והמיטה הזאת שנקראת מדינת ישראל, כולנו הולכים לישון בתוכה בסוף, אם לא יהיה כאן טוב ולא נפעל שיהיה פה טוב, כולנו מפסידים מזה".

בסוף דבריה נטלי דדון הודתה לדגן והביעה דאגה על המתרחש בישראל: "מעט מהאור דוחה הרבה מן החושך ואסור לנו לתת לחברה שלנו להתדרדר למקומות כאלו, תודה רבה לכם".

בתעודת ההוקרה שניתנה לה כתוב: "תעודת הוקרה מוענקת בזאת לנטלי דדון על מאבק נחוש על האמת, ללא מורא וללא חשש מהמחיר, על היותך חברת אמת של ההתיישבות והשומרון וכל ישראל, משפחת השומרון, וגם כל עם ישראל עומדים תמיד לצידך".

דדון התקבלה עי בעלי המקום גגו קלוגמן וירון פישא במילים: "את תמיד מוזמנת לשתות כאן קפה באהבה"

בתחילת השבוע ביום ראשון, התפרסמה בתקשורת התקרית בבית הקפה בתל אביב. הדוגמנית והפעילה החברתית נטלי דדון, סולקה על פי הפרסום מבית קפה והותקפה, וזאת על פי הפרסומים בשל השתתפותה בהפגנת הימין בסוף השבוע שעבר והתבטאויותיה בעד הרפורמה המשפטית.


בפוסט שהעלתה לדף האינסטגרם שלה, הציגה דדון סרטון בו נראה בעל בית קפה, האומר לה כי הוא אינו מעוניין למכור לה קפה, וזאת למרות שהדבר מנוגד לחוק. לדבריו העסק הוא שלו, והוא זכאי לבחור למי לתת שירות ולמי לא.

"לאן עוד נגיע?! לאן?", כתבה דדון בטקסט שליווה את הסרטון. "כזאת השפלה לא חשבתי שאחווה בחיים שלי. בטח שלא בשל דעותיי".

דדון תיארה כיצד המוכר כינה אותה "פרחה" בפני כל האנשים וסגר את הדלת של בית הקפה בפניה כשהוא מותיר אותה ואת חברותיה בחוץ. "מה נהיה מאיתנו? מה? לפגוע ולהשפיל ככה אדם ברבים, למה?! "לא יודעת מה בא לי יותר, לשבור קיר, לבכות, לצרוח או סתם להקיא!" כתבה דדון.

ביום חמישי השתתפה, כאמור, דדון, בהפגנת הימין מול בית המשפט העליון בירושלים ואמרה:
"אתם לא מבינים כמה אני מתרגשת להיות כאן. זו ארץ ישראל שאני אוהבת, שאני מתחברת אליה בכל נפשי" אמרה בפתח דבריה. הגענו לכאן כדי להגיד בקול גדול: עד כאן. לא ניתן שקולותינו לא ישמעו, לא ניתן שיבטלו את ערכינו".

"לא יתכן שבמדינה שבה רוב נבחר, המיעוט לא יקבל את תוצאות הבחירות ועוד ינסה להטיף לנו מהי דמוקרטיה" הוסיפה.


קרדיט: אדווה בנו.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: