פיגוע דקירה בחווארה: לוחם נפצע קל מדקירה – מחבלת חוסלה

שוב פיגוע בחווארה: מחבלת דקרה חייל ופצעה אותו באורח קל, 100 מטר מכיכר עינבוס, כוחותינו שהיו במקום ירו לעברה, פצעו אותה קשה ובהמשך נקבע מותה בבית חולים.


קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.

במד"א מעדכנים כי בשעה 11:31 התקבל דיווח על צעיר שנפצע מדקירה בכיכר עינאבוס. חובשים ופראמדיקים של מד"א בשיתוף כוח רפואה של צה"ל העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בלינסון, גבר כבן 20 במצב קל בהכרה מלאה. המחבלת נוטרלה בירי ופונתה לבית חולים בשכם – ושם נקבע מותו.

צילום: דוברות מד"א.

מדובר צה"ל נמסר: "התקבל דיווח על פיגוע דקירה בכפר חווארה שבמרחב חטיבת שומרון. מחבלת דקרה לוחם צה"ל בכפר חווארה שבמרחב חטיבת שומרון. הלוחם נפצע באורח קל, הדף את המחבלת ונטרל אותה יחד עם לוחם נוסף ששהה בסמוך לנקודה. הלוחם קיבל טיפול רפואי ראשוני בנקודה ופונה להמשך טיפול בבית חולים, משפחתו עודכנה."

הסכין ששימשה את המחבלת.


יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "פיגוע נוסף. זה הפך לדבר יום ביומו. רק לפני מס שעות לכדו את המחבלים שרצחו את בנות משפחת די וכבר אנחנו בפיגוע נוסף. זו ההוכחה שחיסול מחבלים חשוב ככל שיהיה לא עוצר את הטרור. האירוע הזה הסתיים בפצוע קל והיה יכול להסתיים בעוד משפחה שכולה. אנחנו דורשים עכשיו יציאה למבצע התקפי בקיני הטרור של הרשות הפלסטינית עד לאיסוף כל הנשקים. והחזרת כל המחסומים הבטחוניים. כמה מתים ופצועים עוד נספור עד שהממשלה תעשה את תפקידה?"

חובשים ופראמדיקים של מד"א בשיתוף כוח רפואה של צה"ל העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח בלינסון, גבר כבן 20 במצב קל בהכרה מלאה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: