משקיעים בדור העתיד: רה"ע בית שמש ערכה סיור לקראת שנת הלימודים תשפ"ד

ראש העיר בית שמש ד"ר עליזה בלוך ערכה במהלך השבוע האחרוןסיור מקיף ברחבי העיר לקראת שנת הלימודים תשפ"ד, כאשרבמסגרת הסיור היא עקבה מקרוב אחר תנופת ההתפתחות ותהליךבניית כיתות לימוד, גני ילדים ומעונות יום לצד בתי כנסת שנבנו עלידי החברה הכלכלית ולאחר אישור העירייה.

את הסיור היא קיימה יחד עם ממונה החינוך ויושב ראש אגודת ישראלהרב ישעיהו ארנרייך, ממונה החברה הכלכלית אברהם פרנקל ויו"רדגל התורה בעיר ישראל סילברסטין אשר הגיעו יחד עמה לעקוב אחרהקמת כיתות הלימוד, גני הילדים ומעונות היום.

במהלך הסיור ציינה ראש העיר ד"ר עליזה בלוך את ההשקעההאדירה שהשקיעה המועצה והחברה הכלכלית בפרויקטים אלה מתוךמטרה ושאיפה להעניק את המירב לדור העתיד של המגזר החרדי.

במהלך הסיור המקיף נחשפו הנתונים המדהימים: מדובר בלא פחותמעשרות כיתות לימוד שמוקמים בימים אלה ברחבי העיר בית שמשהמיועדים למגזר החרדי. הסיור התמקד בכיתות הלימוד, מעונות היוםוגני הילדים הנבנים ברמה ג' וברחבי רמה ד'.

יצוין כי בהובלת ראש העיר ד"ר עליזה בלוך נבנים בימים אלה גםבתי כנסת לרוב אשר ישמשו את המגזר החרדי ברחבי השכונות בעיר. לדברי רה"ע, "אנו נמשיך לעשות הכל בכדי להעניק את כל צרכיהחינוך והדת למגזר החרדי בצורה הטובה ביותר".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: