"אם לא תביאו כסף אני ידפוק לכם סכין בראש": שדד זוג ביום העצמאות ונעצר – כל הפרטים

לפנות בוקר יום העצמאות, הוזעקו שוטרי תחנת לב הבירה של מחוז ירושלים בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 של המשטרה על שוד בני זוג שישבו להנאתם בגן העצמאות בירושלים.

מחקירת המקרה עלה כי הנאשם שהבחין בבני הזוג שישבו להנאתם בגן, ניגש אליהם ואיים עליהם שיתנו לו כסף וכי עולה כסף לשבת במקום בו הם ישבו ואם לא, הוא ידפוק להם סכין בראש.
בני הזוג שחששו שהנאשם יפגע בהם, מסרו לידיו שטר של 50 ש"ח.
בשלב מסויים, הנאשם חטף מידיהם בכוח צרור מפתחות והקורבנות הצליחו להמלט מהמקום ולהזעיק את השוטרים. בעקבות המעשה, הקורבנות לא נזקקו לטיפול רפואי.


שוטרי תחנת לב הבירה, הגיעו במהירות למקום האירוע, החלו בסריקות אחר הנאשם במעשה ובתוך זמן קצר, הבחינו השוטרים בנאשם המנסה להשליך את צרור המפתחות ששדד מהקורבנות והוא נעצר ע״י השוטרים.

הנאשם, (20, תושב מזרח ירושלים) הועבר לחקירה בתחנת לב הבירה והיום, עם סיום החקירה וגיבוש, תשתית ראייתית נגדו, הוגש נגדו כתב אישום על ידי יחידת התביעות המשטרתית של מחוז ירושלים.

ממשטרת ישראל נמסר: המשטרה תמשיך לפעול בנחישות ובכל הכלים והאמצעים שברשותה כנגד חשודים המעורבים בפלילים, איתורם ומיצוי הליך החקירה עד הבאתם לדין, זאת בכדי להגן על הציבור ולהבטיח את ביטחונו, שלומו ורכושו.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: