פיגוע ירי סמוך לצומת אביתר – יוסי דגן: "לא נסכים להיות ברווזים במטווח!"

פיגוע ירי ללא נפגעים בסמוך לצומת אביתר. יוסי דגן "לא נסכים להיות ברווזים במטווח! – דורש מהממשלה להחזיר היום את המחסומים ולאשר את ההתיישבות באביתר באופן מיידי!

פיגוע ירי בשומרון. לפני זמן קצר מחבלים פתחו באש אל עבר תושבת השומרון אשר עשתה את דרכה בסמוך לצומת היישוב אביתר, בין תפוח למגדלים. אין נפגעים באירוע.

התושבת, נסעה ברכב יחד עם בתה, אשר מתחתנת בעוד כחודש. ראש מועצת שומרון יוסי דגן שוחח עם האם והבת וחיזק אותם. האם אמרה לדגן "אנחנו חזקות, הטרור לא ישבור אותנו".


לאחר השיחה אמר דגן "שוחחתי לפני דקות עם האם והבת, תושבות השומרון, התקשרתי לחזק, ויצאתי מחוזק!.

אני דורש מהממשלה להתעשת בטרם יקרה אסון, ראש הממשלה, שר הביטחון, וכל שרי הממשלה – האחריות עליכם, העם מצפה לשינוי משמעותי ואמיתי, ולמחלמה עיקשת בטרור!", הוסיף דגן.

דגן קרא לתגובה קשה כנגד הטרור "אני דורש להחזיר באופן מידי את כל המחסומים הביטחוניים, ולצאת למבצע צבאי אמיתי לאיסוף הנשקים וכנגד הרשות הפלסטינית הטרוריסטית. לא נסכים להיות ברווזים במטווח, לא בשומרון ולא בכל מקום אחר במדינה.

הפיגוע היה סמוך לצומת אביתר – אני פונה ודורש מהשרים ורה"מ לאשר באופן מידי את חידוש ההתיישבות באביתר ולתת תשובה הולמת לטרור, ממשלת ישראל חייבת להתעורר", סיכם דגן.


קרדיט: רועי חדי.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: