עלויות בנייה קלה

היתרונות של בנייה קלה הם רבים ומגוונים, אחד מהיתרונות הוא חיסכון משמעותי בעלויות. מהסיבה הזאת המון קבלנים מעדיפים לבחור בשיטת הבנייה הזו, במקום שיטות בנייה מסורתיות. אך עדיין לפני שמתחילים לבנות בשיטת הבנייה הקלה, חשוב להכיר את העלויות מבעוד מועד. כך תדעו כי אינכם מכניסים את עצמכם אל תוך סיטואציה בעייתית, מקום לא תרצו להימצא בו. נדגיש כי המחירים שנכתוב כאן נכונים לכתיבת שורות אלה, אך יכולים להשתנות כל הזמן. עליכם לבחון את המחירים המעודכנים נכון לשלב בו אתם מעוניינים לבנות, לא בטוח שהם יהיו אותם המחירים בדיוק. מדובר על הערכה טובה שתיתן לכם פרספקטיבה לקראת התהליך אליו אתם עומדים להיכנס. בכל זאת מדובר על תהליך שבסופו תקבלו בדיוק את מבוקשכם – בית פרטי ברמה הכי גבוהה. זה שהבנייה הקלה מהירה וזולה יותר, אין זה אומר כי היא תהיה פחות איכותית מהבנייה המסורתית.

למה חשוב להכיר את המחירים?


תהליך בנייה הוא תהליך ארוך ומשמעותי, כזה שתרצו לדעת מה יקרה בסופו. כל מי שמתחיל בנייה של בית פרטי ידע מה קורה בהתחלה, אך לא ידע מה קורה בסוף. השאיפה הטבעית תהיה לדעת כי תוכלו להשלים את הבנייה על הצד הכי טוב שיש. ישנה חשיבות להכיר את עלויות בנייה קלה כדי שתהיו בטוחים שניתן יהיה להשלימה. המון אנשים שמתחילים בנייה קלה מגלים בדיעבד כי העלויות שונות ממה שהם דמיינו לעצמם. במקרה כזה יהיה צורך לעצור את הבנייה עוד לפני שבכלל משלימים אותה בניסיון לגייס כסף.

כמה עולה לבנות בשיטת הבנייה הקלה?

כאשר אנו מדברים על עלויות בנייה קלה הכוונה היא לעלויות של הבנייה הבסיסית בלבד. כל התוספות שתרצו להוסיף למבנה יידרשו מכם להוסיף עוד כסף מעבר לתשלום הבסיסי. אך ברגע שהבסיס קיים, יהיה קל להחליט מתי נכון להוסיף תוספות כאלה ואחרות. העלות של בנייה קלה אמורה לנוע בין 2000 עד 3000 ש"ח למ"ר בממוצע. עם זאת יכולים להיות עדיין כל מיני משתנים שעשויים לעלות את המחירים. אנו מדברים על מחירים שיכולים להגיע גם לסביבות 5000 ש"ח למ"ר במקרים שונים. הבינו מראש כמה יעלה לכם לבנות את בית החלומות שלכם מבלי שתהיינה הפתעות.

איך ניתן להוזיל את עלויות הבנייה?

הרצון להוזיל את עלויות הבנייה הקלה הוא רצון טבעי שכל אחד מאיתנו ישאף להשיג. חשוב לבדוק כי ההוזלה בעלויות לא באה על חשבון איכות העבודה או כל מיני פרמטרים חשובים אחרים. ניתן להוזיל את עלויות הבנייה הקלה על ידי השוואת מחירים בין קבלנים שונים. אל תהיו נעולים על קבלן אחד ספציפי, תנסו לבחון את המחירים של מספר קבלנים רלוונטיים. באותה נשימה ניתן יהיה גם לגלות גמישות בכל מה שנוגע לתוכנית הבנייה עצמה. בהתאם לתקציבכם ניתן יהיה לבנות תוכנית שתאפשר לכם להפוך את החלום למציאות.


כיצד בונים בזול ובצורה איכותית?

השילוב של בנייה קלה זולה ואיכותית יכול להישמע לכם בהתחלה כבעייתי. אך מה שאתם צריכים לדעת זה שעם אייפק שירותי הנדסה ואדריכלות זה אפשרי. חברת אייפק שירותי הנדסה שמה לה למטרה להנגיש את האפשרות הזו עבור כולם. כאלה שעד לא מזמן רק היו יכולים לחלום על בנייה הופכים את האפשרות הזו למציאות ברת השגה. דרך החברה תקבלו הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית, כזו שלא תקבלו באף מקום אחר אליו תפנו. בו בזמן הצוות שילווה אתכם לכל אורך הדרך יהיה צוות איכותי שמכיר את הבנייה הקלה על בוריה.


(קרדיט תמונה: freepik)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: