חיסול בחולון: עבריין כבן 50 נורה למוות – המשטרה פתחה בחקירה

חיסול רביעי תוך שעות: העבריין ליאור גרינברג המשתייך לארגון הפשיעה של מוסלי, נורה למוות ברחוב נעמי שמר בחולון.

מגיח מאחור ויורה מקרוב: תיעוד רגעי החיסול.

בשעה 00:51 התקבל במד"א דיווח על גבר שנפגע מירי בראשו באירוע אלימות, ברחוב נעמי שמר בחולון. חובשים ופראמדיקים קבעו את מותו של גבר כבן 50. נסיבות האירוע נבדקות והרקע פלילי.


חיסול באלעד: צעיר תושב העיר נורה למוות – המשטרה פתחה בסריקות

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מחקירה ראשונית עולה כי, העבריין ליאור גרינברג המשתייך לארגון הפשיעה של מוסלי, נורה בכניסה לבניין בשעה 00:49, על ידי רוכבי אופנוע שנמלטו מהמקום. כוחות גדולים של משטרה פתחו בסריקות.

גרינברג מוכר בעבר לאחר שזוכה ב"תיק הדגל" בשנת 2016.

פאראמדיק מד"א יוסי רוזנטל סיפר: "ראינו על המדרכה גבר בשנות הארבעים שוכב מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, עם פציעות חודרות, הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

הלל חמואי חובש באיחוד הצלה סיפר: " כשהגענו למקום הפצוע שכב על הרצפה עם פציעות ירי. למרבה הצער מותו של הגבר נקבע במקום עקב הפציעות הקשות מהן סבל."


צילום: דוברות איחוד הצלה.

על רקע ארבעת אירועי הרצח ביממה האחרונה, השר בן גביר יקיים הערכת מצב מיוחדת עם מפכ"ל המשטרה וראשי האגפים הרלוונטיים. רק לפני שבוע הוצגה לשר תוכנית חדשה של המשטרה לטיפול בפשיעה ובמעשי הרצח. כמו כן השר דרש בשבוע שעבר הזרמת כוחות משמעותיים, זאת לצד העובדה שבסוף החודש מצפים השר והמפכ"ל לאישור תקציב המדינה שייתן תקציב שיא למשטרה ויביא לשוטרים כלים לטיפול בפשיעה.


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: