לאחר שהופצו תמונת אינטימיים שלה ברשת – הפרקליטות החליטה לפתוח מחדש את התיק

לפני שנה נערה בת 16 ממרכז הארץ גילתה כי תמונות וסרטונים אינטימיים שלה הופצו ברחבי הרשת, בן זוגה לשעבר נחקר בחשד שהפיץ את החומרים והתיק הועבר לפרקליטות, שהחליטה לא להגיש כתב אישום בפרשה וסגרה את התיק, היום הפרקליטות החליטה לפתוח מחדש את התיק ולהמשיך בחקירת המקרה.


נזכיר שלאחר סגירת התיק הגישה המשפחה באמצעות עו"ד ברוריה פריד ערעור על ההחלטה תוך שהיא מבהירה כי אם יידחה, היא תתבע את המעורבים על הנזקים הנפשיים שגרמו לבתם. "אני מכריחה את עצמי ללכת לבית הספר", היא אומרת. "כל החברות שלי עזבו אותי אחרי המקרה. אני לבד. אני מרגישה מושפלת, מאוכזבת ופגועה. רציתי למות אחרי שזה קרה".


עו"ד ברוריה פריד, שמייצגת את הנערה מסרה: "אני שמחה שהפרקליטות התעשתה והבינה כי מחדלים משטרתיים אינם עילה לסגירת תיק פלילי. נפש של נערה צעירה – נרצחה. לא ייתכן שפגיעה כזאת תעבור ללא תגובה, החשוד הפוגע צריך לתת דין וחשבון על מעשיו הנפשעים ועל ציבור הנערים בארץ לדעת כי אף נערה אינה רכושם הפרטי, עליהם לכבד ולהעריך את הפרטיות וכבוד חברתם, וגם פרידה צריכה להיעשות מתוך כבוד והערכה הדדיים. אני בטוחה שכפי שקיוונו -האמת תנצח. החקירה תוביל לפתיחת כתב אישום נגד החשוד והוא ייתן את דינו."

עורכת הדין ברוריה פריד.

במשפחתה של הנערה מסרו כי: "אנחנו מגנים את מעשי הנערים וקראנו לפרקליטות לעשות סדר. כואב לנו לראות את הילדה שלנו סובלת ככה. היא הפכה מילדה מקובלת וחברותית לילדה בודדה, כאובה, בלי חברות שאיבדה את האמון באנשים. היא מרגישה שחייה נגמרו ומאז המקרה היא מלווה בטיפול פסיכולוגי על מנת לעזור לה לחזור לתפקד. אנחנו לא ויתרנו ואנחנו שמחים ומברכים על החלטת הפרקליטות לחזור לחקור את המקרה ולמצא את הדין עם החשוד הפוגע עד תום ההליכים."


תגובות לכתבה:

  1. דודי

    עצוב לגמרי שיש כאלה מקרים… מקווה שנערות אחרות ילמדו מהמקרה…😔

כתיבת תגובה: