ניסיון חטיפה בקריית מלאכי: 3 תושבי לקיה נעצרו לאחר שניסו להכניס צעירה לרכב

משטרת ישראל עצרה בליל שבת 3 חשודים בחשד לעבירות של ניסיון חטיפה ותקיפה של צעירה תושבת העיר קרית מלאכי – תגובה מהירה של השוטרים הובילה למעצרם לאחר שניסו להימלט תוך פריצת מחסום משטרתי.

במהלך ליל שבת, הוזעקו כוחות המשטרה בעיר קרית מלאכי בעקבות דיווח שהתקבל במוקד החרום אודות צעקות ואלימות סמוך לבניין מגורים, לשם הגיעו במהירות שוטרים שהיו בקרבת מקום, והבחינו ברכב שנמלט ובו 3 חשודים.

לאחר שהחשודים בני 19-26 תושבי לקיה, לא נענו לקריאות השוטרים לעצור, הם החלו לדלוק אחריהם לכיוון דרום הארץ, תוך שהחשודים מסכנים את חיי משתמשי הדרך והשוטרים, פוגעים ברכב פרטי ובהמשך פורצים מחסום משטרתי, ולאחר ירי שבוצע לעברם הם נעצרו במחסום משטרתי נוסף, שם נמלטו מהרכב ונתפסו לאחר מרדף רגלי קצר סמוך לפורה.


מחקירת החשודים שנערכה ע"י תחנת קרית מלאכי, עלה כי החשודים הגיעו אל בניין המגורים, שם אחד מהם לפי החשד ניסה להכניס בכוח למכוניתו, צעירה עמה יש לו היכרות מוקדמת, ולאחר שזו התנגדה, במהלך מנוסת החשודים, הבחינו באדם שאוחז במכשיר נייד, תקפו אותו ושדדו ממנו את המכשיר, שאותר מאוחר יותר בנתיב בריחתם.

רכבם של החשודים נתפס לצורך המשך חקירה.

החשודים מובאים בשעה זו בפני בימ"ש השלום באשקלון בבקשה להאריך את מעצרם.

קרדיט: דוברות המשטרה.

מפקד תחנת קרית מלאכי, סנ"צ מבורך אברהם, התייחס לאירוע החמור: "מדובר בשורת עבירות מהחמורות ביותר, בהן ניסיון חטיפה, שוד וסיכון חיי אדם, שהסתיימו ללא נפגעים, בעקבות תגובה מהירה של השוטרים, שבשיתוף פעולה מקצועי בין תחנות המשטרה, חתרו בנחישות למגע עם החשודים עד שהצליחו לשים עליהם את ידם ולעצור אותם. נפעל נגד החשודים למיצוי מלוא חומרת הדין, במטרה להרחיקם מקורבן העבירה וכן מהציבור, על מנת להמשיך ולהבטיח את שלומם ובטחונם."

ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: "הזעזעתי לשמוע על ניסיון החטיפה של תושבת העיר. שוחחתי עם מפקד התחנה סנ"צ מבורך אברהם וקבלתי עדכון על הפרטים ועל כך שמדובר באירוע נקודתי. מנהלת הרווחה יואלה תבור שוחחה עם האישה, היא נסערת מאוד ומבקשת לשמור על פרטיותה. אנו נשמור איתה על קשר ונעניק לה את מעטפת מקצועית ושירות מלא למיצוי זכויותיה. שבוע טוב ובשורות טובות".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: