לקראת האלפים שצפויים להגיע: הכנות אחרונות להילולת הצדיק ר׳ ישייעה בקערעסטיר

עלייה המונית חסרת תקדים צפויה להתקיים בעיר קערעסטיר, במקום ציונו הקודש של פועל הישועות ומופת הדור הנודע למשגב, הרה"קרבי ישעיה'לע מקערעסטיר זי"ע, ביומא דהילולא קדישא ג' אייר.

לפי הערכות הגורמים, משוערת עליית השנה להיות גדולה בהרבה משנים עברו, כאשר שיאים חדשים של מתפללים עתידים לפקוד את המקום, לשפוך שיח ולפעול ישועות ורפואות בזכותו של אותו צדיק וקדוש.


לרגל העלייה ההמונית החלו גם ראשי עיריית קערעסטיר להכין ולהכשיר את המקום בכדי להכיל את המוני הבאים, כשלטובת המתפללים הוקם אוהל ענק רחב ממדים בגודל כ-6,000 מ"ר, ולהבטיח שכל אחד ואחד יוכל לנצל את היום כדת וכראוי.

לאור ההערכות הגדולות על מספרם של המוני העולים, שמשוער להגיע לשיאים שעוד לא נראו, ומחמת המציאות ההכרחית שלא ניתן להכיל את כל הבאים תחת קורת גג אחת, ייערכו לראשונה בשנה זו שלש סעודות נפרדות לרגל יומא דהילולא, יום ראשון בלילה, יום ראשון לפני הצהריים, ויום ראשון לפנות ערב, בראשותם של אדמו"רים ורבנים שליט"א נכדי בעל ההילולא, באוהל הענק שממוקם כנגד חצר הקודש, בשיתוף סעודת מצוה לגומרן של שני ספרי התורה שיוכנסו אל בית רבינו ביומא דהילולא קדישא.

פריצת-דרך מיוחדת היא חידוש מבורך לפוקדי קערעסטיר של שנת תשפ"ג, כשבשדה התעופה של בודאפעסט יעמוד לשירות העולים אולם רחב ידיים בהשתדלות 'רבי ישעיה'לעס הויז', בכדי שיוכלו הנוסעים לנוח קימעא בין נסיעה לנסיעה, עם פינה נוחה לתפילה ולהשקיט את הלב, מנוחת הלב והנפש בנוסח קערעסטיר.

ראשי הכנסת אורחים דקערעסטיר, עמודי החסד, נכדיו של הרה"קרבי ישעיה'לע העומדים בראש מפעלות העיר קערעסטיר, הצליחו ב"ה להביא שירות מיוחד זה לאחר כוחות רבים של השקעות ושתדלנות. כמו"כ שומעים על חידוש נוסף של השנה, כשחברת 'פלען אין רייט' יספקו הסעות לכל העולים מרחבי תבל.

צילום: זאבי וידבסקי – חדשות כל העולם.

רבבות ישראל מוקירים ומברכים את ראשי קערעסטיר על פעולותיהם הנשגבות בכל ימות השנה, ובפרט בימים אלו, ע"מ להעמיד הכנסת אורחים ברמה הגבוהה ביותר, כיאה לציון קדשו של צדיק יסוד העולם הפועל ישועות בקרב הארץ.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: