תאונה קטלנית: גבר כבן 60 נהרג ושניים נוספים נפצעו בתאונה בנגב

תאונת דרכים קטלנית: בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו לפני זמן קצר בחקירת נסיבות תאונת דרכים בין 2 רכבים, בכביש 334 סמוך לדורות, שכתוצאה ממנה נקבע מותו של אדם. 2 פצועים קשה נוספים פונו לקבלת טיפול רפואי.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בשעה 18:45 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין 3 כלי כלי רכב בכביש 334 סמוך לדורות.


לוחמי האש פעלו לחילוץ מהיר של לכוד בעזרת כלי חילוץ מיוחדים ולאחר מספר דקות הלכוד חולץ מהרכב והועבר לטיפול רפואי.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 60 ופינו לבי"ח סורוקה 2 פצועים, בהם: 1 קשה, גבר בן 20 עם חבלת רב מערכתית במסוק מד"א-הצלה אייר ו-1 בינוני, גבר כבן 25 עם חבלות בראש ובגפיים בניידת טיפול נמרץ של מד"א. בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

מפקד המשמרת רשף טל גולדשטיין מוסר מהזירה: "מדובר בתאונה בין שני רכבים שאחד הרכבים היה הפוך ובו היה הלכוד שחולץ
הפצועים מועברים לטיפול רפואי עם מסוק שכרגע נחת סמוך לזירת התאונה, מדובר בכביש בו ישנם תאונות רבות שלצערנו מסתיימות בתוצאות טראגיות – במקרה חירום חייגו 102 ללוחמי האש."

קרדיט: כבאות מחוז דרום.

חובש רפואת חירום במד"א גל צלח סיפר: "כשהגענו למקום ראינו רכב שעולה באש ובסמוך אליו רכב הפוך על חלקו הקדמי ורכב נוסף עם פגיעות פח קלות. גבר כבן 60 נלכד ברכב שהיה על חלקו הקדמי כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולאחר פעולות חילוץ נאלצנו לקבוע את מותו. 2 פצועים שנפצעו באורח קשה ובינוני שכבו על הכביש כשהם בהכרה, הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותם לבית החולים כשאחד מהם מפונה במסוק מד"א-הצלה אייר, והשני בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים. נוסעי הרכב השלישי לא נזקקו לטיפול רפואי".


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

נהוראי דרשן ראש סניף איחוד הצלה בשדרות וסגנו ערן יצחק כהן מדווחים מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. אחד הנהגים נהרג במקום. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה. כמו כן הענקנו סיוע לשני נפגעים באורח בינוני עד קשה שפונו במסוק לבית החולים".


צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: