פיגוע בצומת הגוש: מחבלת דקרה ופצעה אדם כבן 40 – ונוטרלה בירי

פיגוע דקירה בצומת הגוש: מחבלת ירדה לפני זמן קצר ממונית בציר עוקף גוש עציון, הלכה רגלית לטרמפיאדה, ודקרה אדם שעמד במקום. הפצוע פונה במצב קל עד בינוני לבית החולים – לוחמי גדוד שקד מחטיבת גבעתי ביצעו ירי במחבלת והיא נפצעה קל.

במד"א מעדכנים כי בשעה 19:15 התקבל דיווח על פצוע מדקירה בכביש 60 בצומת גוש עציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כח רפואה של צה"ל העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח הדסה עין כרם גבר כבן 40 במצב קל-בינוני בהכרה מלאה. המחבלת נוטרלה בירי ופונתה להמשך טיפול במצב קל.


הסכין ששימשה את המחבלת.

שמה של המחבלת 'פאטמה שאהין' בת 33 ממחנה הפליטים דהיישה, נשואה ואם לילד.

מתחקיר ראשוני עולה כי המחבלת הגיעה לצומת הגוש במונית, הלכה לטרמפיאדה הסמוכה ודקרה את האזרח.

הנדקר הוא נעם אניספלד, תושב כרמי צור כבן 36 שהמתין בתחנה לאוטובוס שיביאו לביתו שם חיכו לו אשתו ושלשת ילדיו.

נעם פונה לביה"ח הדסה עין כרם במצב בינוני שם הוא עובר ברגעים אלו ניתוח בהרדמה מלאה. אנו מתפללים לרפואתו השלמה במהרה.


ביישוב כרמי צור אומרים כי "המצב בו אדם בתום יום עבודתו בדרכו למשפחתו נדקר באכזריות אינו מתקבל על הדעת. אנו מאמינים שצה"ל וממשלת ישראל יעשו כל מה שנדרש בכדי למנוע בכל מחיר הישנות מקרים מעין אלה."

עוד הוסיפו: "אנו מודים לחילי גדוד שקד על נטרול המחבלת. אין ספק שפיגוע זה הוא תוצאה של הסתה מתמשכת ופרועה שהאחראים לה הם מנהיגי הרשות הפלסטינית וארגוני הטרור, ואנו דורשים מהממשלה להילחם בהסתה ללא פשרות".

מדובר צה"ל נמסר: "מחבלת הגיעה למרחב צומת הגוש שבחטיבת עציון ודקרה אזרח ישראלי שפונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. לוחמי צה"ל שאבטחו במקום ירו לעבר המחבלת וניטרלו אותה."

צילום: עמיחי מעוטף.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: