המחליף של דרעי: ח"כ משה ארבל ימונה לשר הבריאות והפנים

זקן מועצת חכמי התורה מו"ר הגאון הגדול רבי משה מאיה, מפרסם הבוקר במכתבו את ההחלטה בנוגע למינויי השרים מטעם תנועת ש"ס.

במכתב המתפרסם הבוקר נכתב: "הוחלט כי לעת עתה ח"כ הרב משה ארבל, אשר כיהן כסגן שר הבריאות והפנים, ימונה לתפקיד שר הבריאות והפנים, עד אשר הרב רבי אריה דרעי יוכל לחזור ולהתמנות לתפקיד השר, והרב ארבל יחזור לכהן כסגנו".


נוסח המכתב המלא: "הנה כידוע, לפני כמה חודשים התקבלה ההחלטה השערורייתית על ידי אותם ערכאות שלא כדין תורה, לפסול את בחירתם של מאות אלפי מצביעים, ולמנוע מידידינו הנעלה שלוחא דרחמנא ושלוחא דרבנן יו"ר תנועת ש"ס הרב רבי אריה דרעי, מלכהן כשר.

וכידוע כל ראשי הקואליציה הצהירו על מחויבותם לפעול על מנת לתקן את העוול הנורא, ולתקן את החוק, כך שהרב דרעי יוכל לשוב למקומו הראוי לו, כרצון מרנן ורבנן אשר סמכו עליו את ידיהם וכרצון העם, ובינתיים מונו מ"מ כנדרש, אלא שמפאת דוחק השעה טרם הושלמה מלאכת החקיקה. ובהיות שלא ניתן למנות מ"מ לתקופה של מעל לשלושה חודשים, על כן נועצנו בדבר, ועל פי המלצתו של יו"ר התנועה הרב רבי אריה, הוחלט כי לעת עתה ח"כ הרב משה ארבל, אשר כיהן כסגן שר הבריאות והפנים, ימונה לתפקיד שר הבריאות והפנים, עד אשר הרב רבי אריה דרעי יוכל לחזור ולהתמנות לתפקיד השר, והרב ארבל יחזור לכהן כסגנו.

חברי הכנסת של סיעת ש"ס יחד עם כלל חברי הקואליציה, יפעלו להעביר בהקדם האפשרי את החוק הנדרש על מנת לתקן את העוול, ולמנות את הרב רבי אריה דרעי לשר, כאשר הייתה באמנה איתו, להמשיך ולהרבות פעלים לתורה ולתעודה ובדאגה לכלל ולפרט כיד ה' הטובה עליו.


(צילום: דני שם טוב, דוברות הכנסת)
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: