אלפים פקדו הלילה את קבר יהושע בן נון בכפר בשומרון • צפו

לרגל הילולת יהושע בן נון אלפים עלו הלילה לקברו בשומרון. המתפללים קראו במקום את תפילת עלינו לשבח שתיקן יהושע. יוסי דגן: "ברוחו של יהושע בן נון נאמר לאויבינו כי עם ישראל חזק, איתן וירש את הארץ על אף כל האתגרים"

הילולת יהושע בן נון בשומרון: אלפי מתפללים יהודים פקדו הלילה (ראשון) את קברם של יהושע בן נון וכלב בן יפונה בכפר כיפל חארס בשומרון לרגל ההילולה ליהושע בן נון שמציינים היום כו' ניסן את יום פטירתו.

הכניסה לקבר יהושע בן נון התקיימה בהובלת המועצה האזורית שומרון ומנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים של המועצה ובליווי ואבטחת צה"ל וכוחות הביטחון. המתפללים קראו במקום את תפילת 'עלינו לשבח' שתיקן יהושע בן נון.


בזמן מעבר המתפללים במקום התפתחו עימותים בין ערבים שזרקו אבנים מהבתים לעבר יהודים שעברו במקום – חיילים שהיו במקום הגיבו בירי רימוני הלם וירי חי באוויר.


ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ברך הבוקר את האלפים שהגיעו: "ברוחו של יהושע בן נון נאמר לאויבינו כי עם ישראל חזק, איתן וירש את הארץ על אף כל האתגרים. אני מודה לכוחות צה"ל, למח"ט אפרים מורדי וייס, לקצין הגמ"ר, למשטרת מרחב שומרון, לצוות מוא"ז שומרון, לאנשי מנהלת קבר יוסף והמקומות הקדושים במועצה בראשותו של נתנאל שניר ולאלפים שהגיעו לכבודו של יהושע בן נון".צילום: איתמר כהן – חדשות כל העולם.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: