סכנה בכבישים: 35 פצועים בתאונה בין 20 רכבים סמוך למחלף ענבה

סכנה בעקבות קרח בכבישים: בשעה 02:06 התקבל דיווח על תאונת דרכים בעקבות קרח עם מעורבות של 20 רכבים, בכביש 1 סמוך למחלף ענבה לכיוון מערב, חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו באמבולנסים של מד"א ואיחוד הצלה לבי"ח, שמיר אסף הרופא, קפלן, שיבא, שערי צדק והדסה עין כרם, 35 פצועים קל עם חבלות.

תיעוד מרגע התאונה.

המשטרה ממרחב שפלה פתחו הלילה בחקירה עם קבלת הדיווח בדבר תאונת הדרכים. בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה ואספו ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה.


צילום: דוברות איחוד הצלה.

משה מזרחי חובש איחוד הצלה שנתקל בתאונה סיפר: "מדובר בזירת תאונת דרכים עם מעורבות 14 רכבים פרטיים שככל הנראה החליקו עקב קרח שהצטבר על הכביש. בשלב זה מטופלים במקום כ-35 נפגעים. עד כה פונו מהזירה 12 נפגעים במצב קל באמבולנסים (חלקם באמבולנס איחוד הצלה) לבתי החולים."


דובי מייזל סמנכ"ל מבצעים באיחוד הצלה שטיפל בזירת התאונה במחלף ענבה סיפר: "מדובר בזירה קשה עם רכבים רבים, חלקם אף נפלו לתעלה בצידי הדרך. מתנדבי איחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לכ35 נפגעים. אמבולנסים של איחוד הצלה פינו 10 נפגעים באורח קל. 20 נפגעים נוספים פונו באמבולנסים אף הם לבתי החולים במצב קל. 5 נפגעים נוספים טופלו במקום ולא נזקקו לפינוי לבית החולים"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: