הקטל בדרכים: בת 60 נהרגה ושלושה נפצעו קשה ובינוני בתאונה בדרום

הקטל בדרכים נמשך: בשעה 21:28 התקבל דיווח על ת.ד בין 2 כלי רכב בכביש 3415 סמוך לאמציה בדרום. לאחר חילוץ מורכב של לוחמי האש, חובשים ופראמדיקים קבעו את מותה של אישה כבת 60 ופינו בסיוע כוח רפואה של צה"ל לבי"ח 3 פצועים, בהם: 1 קשה אישה בת 22 עם פגיעה רב מערכתית מורדמת ומונשמת במסוק צבאי לבי"ח סורוקה ו-2 בינוני, גבר בן 52 וגבר בן 24 בניידות טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח ברזילי עם חבלות בטן.

בוחני תאונות הדרכים של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.


מפקד האירוע רשף רועי יעקוב מסר מהזירה: "כרגע הלוחמים פועלים להוצאת הלכוד המוגדר במצב קשה והעברתו למסוק רפואי ופינויו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי".

ניר זכאי ואורי שלווה חובשי איחוד הצלה סיפרו: "מדובר בתאונה קשה עם מעורבות שני כלי רכב. גברת כבת 30 נהרגה וגבר ואשה נפצעו באורח קשה. מסוק של יחידת 669 נחת בסמיכות למקום ופינה צעירה שנפצעה באורח קשה לבית החולים. כמו כן: הענקנו סיוע לנהג רכב שנפצע באורח בינוני".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

פראמדיק מד"א רונן שונם הלוי סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. אישה כבת 60 וצעירה בת 22 היו לכודות במושב הקדמי של אחד מכלי הרכב ובמושב האחורי ישב צעיר בן 24. גבר בן 52 היה במושב הקדמי של הרכב השני. חילצנו את 2 הגברים שנפצעו באורח בינוני והם פונו בניידות טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח ברזילי כשהם סובלים מחבלות בבטן. הצעירה שנלכדה במושב הקדמי חולצה ע"י צוותי הכיבוי והועברה למסוק צבאי שנחת בסמוך ומפנה אותה במצב קשה לבי"ח סורוקה כשהיא סובלת מפגיעה רב מערכתית. האישה כבת 60 הייתה מחוסרת הכרה ולאחר פעולות החילוץ המורכבות נקבע מותה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: