גלנט לצד נתניהו בזירת הפיגוע: ״מי שמנסה להפוך החג שלנו לאבל – יצטער צער גדול״

שר הביטחון גלנט לאחר הערכת מצב עם רה״מ נתניהו בסמוך לזירת הפיגוע: ״כל מי שמנסה להפוך את ימי החג של ישראל לימי אבל – יצטער על העניין הזה צער גדול״.

שר הביטחון, יואב גלנט, סיים לפני זמן קצר הערכת מצב יחד עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בסמוך לזירת פיגוע הירי בצומת חמרה.

השר גלנט אמר בתום הערכת המצב: ״אנחנו נמצאים בעיצומה של התקפת טרור על מדינת ישראל. כוחות הביטחון ערוכים – צה״ל, שב״כ, מוסד ומשטרת ישראל על מנת לבצע את משימותיהם״.


״מרגע הפיגוע אנחנו עוסקים כדי להגיע למי שצריך. אנחנו נגיע למחבלים, נבוא איתם חשבון, ונביא אותם לבית הקברות או לבית הכלא. כל מי שמנסה להפוך את ימי החג של ישראל לימי אבל – יצטער על העניין הזה צער גדול״.


צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: ״יחד עם שר הביטחון ואלוף הפיקוד והמפקדים בשטח, קיבלתי עכשיו עדכון על הפיגוע הקשה והנתעב.

מחבלים שפלים ומוגי לב, רצחו שתי אחיות צעירות, בנות משפחה יקרה מאפרת. ברגעים אלה אם המשפחה נאבקת על חייה, ויחד עם כל עם ישראל אני מתפלל לשלומה, ושולחים כולנו תנחומים וחיזוק למשפחה היקרה הזאת ברגע יגונה הקשה.

ברגעים אלה כוחותינו פועלים בשטח במרדף חם אחרי המחבלים. זו רק שאלה של זמן, ולא הרבה זמן, שאנחנו נבוא איתם חשבון כפי שבאנו חשבון עם כל המרצחים, בלי יוצא מן הכלל, בחודשים האחרונים.

אתמול התכנס הקבינט הביטחוני, קיבלנו שורה של החלטות, גם לגבי ההמשך. פעלנו בלבנון, פעלנו בעזה, תיגברנו כוחות בשטח, אנחנו מבצעים מעצרים נרחבים וגם פעולות אחרות שאינני יכול לפרט בשעה זאת.

אני יכול לומר רק דבר אחד, אויבינו מעמידים אותנו שוב במבחן, ושוב הם יגלו, גם במבחן הזה, שאנחנו עומדים יחד, מלוכדים, בטוחים בצדקתנו, ונפעל יחד, בגיבוי מוחלט לכוחותינו, לצה"ל ולזרועות הביטחון, שפועלים גם בימי החג כדי להבטיח את ביטחון אזרחינו וביטחון מולדתינו. וביחד, מלוכדים, ננצח״.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: