שר הביטחון בדרום: ״נכה בכל מי שינסה לפגוע בנו ונגבה ממנו מחיר כבד"

שר הביטחון יואב גלנט בסוללת כיפת ברזל בדרום הארץ: ״נכה בכל מי שינסה לפגוע בנו ונגבה ממנו מחיר כבד שיגרום לו להצטער על כל פעולה נגד אזרחי ישראל וחיילי צה״ל״

שר הביטחון, יואב גלנט, ביקר לפני זמן קצר יחד רמ״ט חיל האוויר תת-אלוף איל גרינבוים בסוללת כיפת ברזל המוצבת בדרום הארץ.

שר הביטחון קיבל סקירה על האירועים האחרונים שארעו בגזרה ושוחח עם הלוחמים והלוחמות שיירטו את הרקטות ששוגרו מרצועת עזה הלילה.


בהמשך, שר הביטחון קיים הערכת מצב מיוחדת עם הרמטכ״ל רב-אלוף הרצי הלוי, ראש השב״כ רונן בר, ראש אמ״ץ האלוף עודד בסיוק, ראש אמ״ן האלוף אהרון חליוה, המתפ״ש האלוף ראסן עליאן, ובכירים נוספים במערכת הביטחון, בסיומה הנחה לחזק את הפעולות המשותפות בין גופי הביטחון השונים כדי לאפשר חופש פולחן ולצד זאת למנוע עימותים בהר הבית. השר גלנט הנחה להערך בכל הגזרות במוכנות גבוהה אל מול כל האפשרויות.

דברי שר הביטחון: ״לאחר מספר הערכות מצב שקיימתי ביממה האחרונה, סיימתי ככת ביקור וסקירה ביטחונית בסוללת כיפת ברזל שיירטה הלילה את הטילים שנורו מעזה. חיילי צה״ל ערוכים על משמרתם על מנת להגן על אזרחי ישראל בליל הסדר ולאורך כל חג הפסח, כאן ובכל מקום ברחבי הארץ, באוויר, בים ויבשה״.

״אני רוצה לומר מכאן בצורה הברורה ביותר: נכה בכל מי שינסה לפגוע בנו ונגבה ממנו מחיר כבד שיגרום לו להצטער על כל פעולה נגד אזרחי ישראל וחיילי צה״ל. אני מקווה שלכולנו יהיה חג שמח ושקט״.(צילום: אלעד מלכה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: