הרוג ופצועה קשה בתאונה קשה סמוך לעמנואל

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה קשה בכביש 5066 סמוך לעמנואל.

בשעה 14:07 התקבל דיווח על תאונה קשה בין אוטובוס לרכב (פלשתינאי) בכביש 5066 מיקיר לעמנואל. פראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר (פלשתינאי) כבן 50 ופינו לבי"ח 2 פצועים, בהם אישה (פלשתינאית) בת 23 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית לבי"ח בלינסון וגבר בן 28 (נהג האוטובוס) במצב קל לבי"ח מאיר.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פאראמדיקית מד"א מיטל שרביט וחובש בכיר במד"א חזי גוטמן סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות אוטובוס ו-2 כלי רכב. נהג אחד הרכבים נלכד כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, תוך כדי פעולות החילוץ ביצענו בדיקות רפואיות אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. אישה בת 23 שהייתה לצידו נפגעה באורח קשה ולאחר טיפול ראשוני מציל חיים בשטח היא פונתה להמשך טיפול בבית החולים בלינסון בניידת טיפול נמרץ של מד"א. נהג האוטובוס שנפגע באורח קל פונה באמבולנס מד"א לבי"ח מאיר. נוסעי האוטובוס ונוסעי הרכב השני שהיה מעורב בתאונה נבדקו במקום ולא נזקקו לטיפול רפואי."

חיים קרייף, אלקנה חוזה, וחנן אפיק חובשי איחוד הצלה מסרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב ואוטובוס. גופתו של נהג הרכב חולצה מהרכב ע"י צוותי כיבוי. בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה וצוותי רפואה של צה"ל הענקנו סיוע לנוסעת מאח מכלי הרכב שנפצעה באורח קשה ולנהג האוטובוס שנפצע קל. כמו כן: עקב אופי האירוע פעלו במקום צוותי חוסן היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה שסייעו לנוסעי האוטובוס שמעורב בתאונה הקטלנית".


צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: