פיגוע דריסה בגוש עציון: 3 חיילים נפצעו קשה, בינוני וקל – המחבל חוסל

פיגוע דריסה אירעה לפני זמן קצר בכביש גוש עציון סמוך לבית אומר, מחבל דרס 3 חיילים שנפצעו קשה, בינוני וקל – המחבל חוסל בירי על ידי לוחמי גולני.

מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 20:21 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים, על 3 הולכי רגל שנפגעו מרכב בפיגוע דריסה בכביש 3514 בין בית אומר לצומת גוש עציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א בשיתוף כוח רפואה של צה"ל מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבתי החולים, הדסה עין כרם ושערי צדק, 3 צעירים כבני 20, בהם: 1 במצב קשה, בהכרה מלאה עם חבלות בגפיים, 1 במצב בינוני בהכרה מלאה עם חבלות בגפיים, 1 במצב קל עם חבלות.


המחבל שחוסל: 'מחמד ראאוד נאיף בראדעיה' בן 23 מכפר צוריף שבאזור חברון – בכיר במשטרה של הרשות. גם אביו הוא איש מנגנוני הביטחון הפלסטיניים.

המחבל שחוסל: בכיר במשטרה של הרשות.

פראמדיקים במד"א אריאל רבי אלי גרטנר סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו 3 צעירים כבני 20 שוכבים כשהם בהכרה מלאה וסובלים מחבלות בגפיים. הענקנו להם טיפול רפואי מהיר בשטח שכלל חבישות ומתן תרופות ופינינו אותם בשיתוף כוח רפואה של צה"ל לבתי החולים כשמצבם קשה, בינוני וקל."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מדובר צה"ל נמסר: "בפיגוע דריסה שבוצע הערב (ש') בסמוך לכפר בית אומר שבמרחב חטיבת עציון, נפצעו שלושה לוחמי צה"ל שפעלו להגנת צירים במרחב. לוחם נוסף אשר פעל במרחב נטרל את המחבל.


לוחם צה"ל נפצע באורח קשה, לוחם נוסף נפצע באורח בינוני ולוחם שלישי נפצע באורח קל. הפצועים פונו לבית חולים, משפחותיהם עודכנו.

דובר צה"ל שב ומבקש שלא להפיץ תיעוד מהאירוע או את זהותם של הנפגעים."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: