שני קטינים בזזו מכל הבא ליד באילת ונעצרו | צפו בתיעודים

לפני כשבוע, פתחו שוטרי מחלק הנוער באילת בחקירה עם קבלת דיווחים על תקיפת נהג מונית, והתפרצויות למספר בתי עסק באילת.

בזכות פעולות חקירה מהירות הצליחו השוטרים להתחקות אחר החשודים (תושבי בת-ים,17,16) ולהביאם לחקירה בתומה נעצרו.

אתמול, עת סיימו חוקרי מחלק הנוער את פעולות החקירה, הגישה יחידת התביעות המשטרתית של מרחב אילת, כתב אישום ובו שלושה סעיפי אישום שונים כנגד שני הקטינים וכן בקשה למעצר עד תום ההליכים נגדם.

מכתב האישום עולה: הקטינים, שהתארחו באילת, שברו את קיר הגבס הנמצא בכניסה לקניון השוכן במלון מלכת שבא, נכנסו לקניון והחלו בחיפושיהם אחר רכוש לגנוב. הם ניגשו לדוכן תכשיטים, הסירו את הכיסוי שמעליו ונטלו ממנו מאות תכשיטים. מיד לאחר מכן יצאו מהמקום וניגשו לאפסן את הרכוש הגנוב בחדר בו לנו.בהמשך נסעו השניים במונית, וביקשו מהנהג לקחת אותם למלון לאונרדו פלאזה כאשר הם יודעים שאין ברשותם דרך לממן את הנסיעה, עם הגעתם למקום אמרו לנהג המונית כי אין להם כסף ומסרו לו בניגוד לרצונו 2 טבעות מתוך התכשיטים שגנבו קודם לכן.
מיד לאחר מכן, ניגשו הקטינים לגדר החיצונית של המלון הנושקת לטיילת, נכנסו ללא רשות לשטח המלון וניגשו לבר הבריכה גנבו ממנו בקבוקי משקאות אלכוהוליים.

כתב האישום ייחס לקטינים עבירות פריצה לבניין שאינו דירה וביצוע גניבה, קבלת דבר במרמה, הסגת גבול פלילית וגניבה.

יחידת התביעות המשטרתית באילת, הייתה סבורה כי מעשיהם של הקטינים מעידים על המסוכנות הגבוהה הקיימת כי הם ישובו לעשות מעשים דומים בעתיד, וכי אינטרס ההגנה על הציבור ורכושו גובר על האינטרס שבחירותם, על כן פנו לבית המשפט בבקשה לעצור את השניים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

משסרב בימ"ש השלום להיענות לבקשתם והסתפק בחלופת מעצר, נאלצו התובעים המשטרתיים לערער על ההחלטה ופנו לבימ"ש המחוזי בבאר שבע.

בדיון הערר שנערך בבימש המחוזי לנוער בב״ש, קבע בית המשפט כי שני הקטינים ישהו במעצר בית לילי עד תום ההליכים המשפטיים נגדם והרחיב את התנאים המגבילים לשחרורם.

תיעוד האירועים:


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: