לא רק לפני פסח: הכירו את ארגון החסד שמחלק מזון לאלפי משפחות חרדיות

אלפי משפחות נזקקות מקבלות הודעה היישר למכשיר הטלפון הכשר שם מודיעים להם באורח קבע על נקודות חלוקת מזון ע"י ארגון החסד "חסדי אסתר" • המערכת מנוהלת ע"י חברת התקשורת "ימות המשיח" שמעניקה טכנולוגיה מקצועית לבעלי הטלפונים הכשרים

במהלך השנה כולה נהנים אלפי משפחות מהערים החרדיות בני ברק,  בית שמש ועוד מחלוקות מזון קבועות שמחולקות על ידי ארגון החסד "חסדי אסתר" בנקודות שונות. אופן החלוקה מתבצע על ידי מערכת חכמה המשגרת הודעה קולית היישר למכשיר הטלפון של המשפחות שם מודיעים להם היכן במדויק תתקיים החלוקה הקבועה.


מי שעומדים מאחורי המערכת החדשנית של ההודעות למשפחות הנזקקות הם חברת התקשורת "ימות המשיח" הפועלים להנגיש פונקציות רבות ומשמעותיות לבעלי המכשירים הכשרים המתנזרים מכלי הטכנולוגיה השונים.

ארגון החסד שביקש את עזרת חברת התקשורת "ימות המשיח" נהנה במהלך השנה כולה משיגור מאות אלפי הודעות, ובו זמנית לאלפי משפחות, בלחיצה קטנה ופשוטה, כך שהמשפחות מודעות מראש לאופן ומיקום חלוקת המזון הקבועה.

מי שעומד בראש ארגון החסד "חסדי אסתר" הוא הרב פנחס שארף שמחזיק אלפי משפחות נזקקות בערים החרדיות באמצעות חלוקות מזון קבועות, בחלוקה מקבלים המשפחות מגוון ענק של סוגי מזון דבר שמסייע להם רבות שחלילה לא יקרסו תחת המשא הכבד.

גם בתקופות החגים דואגים בארגון החסד לחלק טונות רבות של מזון למשפחות נזקקות כאשר הכל מנוהל בצורה הטובה והמקצועית ביותר ע"י מערכת חכמה שהושקה ע"י חברת התקשורת "ימות המשיח".

יו"ר הארגון הרב שארף סיפר כי, "לפני כשמונה שנים דאגתי להביא קבוצות מתנדבים לבתי החולים בכדי לשמח את המאושפזים. לארגון קראתי "אח שמח". כשהגענו נחשפנו למצוקה קשה של חולים ובני משפחותיהם בעניין מזון. מאז דאגתי להקים את הארגון שמחלק מזון רב למשפחות נזקקות בערים בני ברק, ירושלים, בית שמש, עפולה, מודיעין עילית ועוד".


"כשהגעתי לשעת האמת לחלק את המזון נתקלתי בבעיה קשה של ממשק התקשרות עם הנזקקים ומדובר באלפי משפחות ממש. לצורך כך חברת "ימות המשיח" נידבה לי ומעמידה לרשותי בתרומה מלאה מערכת טלפונית חכמה שבהקשת כפתור אני שולח הודעה לאלפי משפחות נזקקים שם אני מודיע להם היכן תתקיים חלוקת המזון הקבועה".

לדברי הרב שארף, "זה מרגש כל פעם מחדש לראות איזה חסד עצום נעשה כאן באמצעות המערכת הטלפונית. תוך רגע מגיעים אלפי משפחות למוקדי החלוקה בערים השונות וזוכות לקבל מזון בכבוד", הרב שארף מוסיף, "בקרוב אני רוצה להקים מערך הסעות לבתי החולים שגם לצורך כך אני אשמח להמשך שיתוף הפעולה עם חברת התקשורת "ימות המשיח" הם עושים עבודה נהדרת. אני רוצה להודות להם מעומק הלב. יש להם זכויות עצומות".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: