לקראת החג ב-Wolt: תורמים מארזי מזון בלחיצת כפתור

ההזמנה הכי משמעותית שתעשו בWolt: בפעם השלישית Wolt מחדשת את מיזם התרומות המסורתי בשיתוף ארגון לתת וקבוצת פז. החל מתאריך 26.3.23 ובמהלך כל חג הפסח, משתמשי Wolt יוכלו לתרום מארזים המכילים מוצרי מזון בסיסיים, שיועברו לקשישים ולמשפחות נזקקות, עבור ארוחות החג, באמצעות ארגון לתת ובשיתוף פעולה עם קבוצת פז (Yellow, פרשמרקט וסופר יודה), דרכם יתרמו המוצרים.

המיזם יעלה הבוקר (26.3.23) באפליקציית Wolt ויאפשר לרכוש מארזי תרומה של מוצרי מזון עבור משפחות נזקקות וקשישים, ובכך לאפשר למשפחות רבות ככל שניתן לצלוח את תקופת החגים.


הי ליבאמצעות אפליקציית Wolt ניתן לתרום שלושה מארזים שונים, בשלושה טווחי מחירים – 30 ש״ח, 50 ש״ח ו100 ש״ח. כאשר כל מארז יכיל מגוון מצרכי מזון בסיסיים שייתרמו דרך רשתות סופר יודה, Yellow ופרשמרקט, בבעלות קבוצת פז.

המוצרים שיתרמו יאספו מקבוצת פז, יועברו לארגון לתת ויחולקו לפני ובמהלך החג, לעשרות אלפי משפחות וקשישים נזקקים ברחבי הארץ.

מיזם התרומה הפך למסורת באפליקציית Wolt ומוביל בכל שנה את קמפיין פסח וחגי תשרי באפליקצייה. בשנים הקודמות גויס סכום של כ200 אלף ש״ח בכל סבב, ונתרמו עשרות אלפי מוצרי מזון כמו קטניות, פחיות שימורים ותבלינים.

ניתן לתרום בתשלום רגיל באפליקציה, בעזרת כרטיס אשראי או ארנק דיגיטלי כדוגמת Apple Pay ו- Google Pay, וכן בניצול קרדיטים של Wolt ובאמצעות סיבוס.

יוסי ארדמן, מנהל השיווק, Wolt ישראל: ״אנחנו מתרגשים להמשיך את מסורת העשייה החברתית בחגים, יחד עם ארגון לתת וקבוצת פז. לקראת חג הפסח יוכלו המשתמשים בכל רחבי הארץ להיכנס לאפליקציית Wolt ולתרום מארזי מזון במגוון רמות מחיר, ובכך לעזור ולשמח עשרות אלפי משפחות נזקקות וקשישים בליל הסדר״.


אופיר ענבר, סמנכ"ל שיווק וסחר בקבוצת פז: "קבוצת פז גאה להמשיך בשיתוף הפעולה המרגש עם עמותת לתת ווולט המאפשר תרומת מארזי מזון בלחיצת כפתור מהנייד. השנה פיתחנו כפתור באפליקציות yellow וסופר יודה המעביר ישירות מהאפליקציות להפעלת התרומה בוולט.
אין לי ספק שגם השנה, ובזכות עשרות אלפי ישראלים, נצליח לגייס תרומה משמעותית".

רוני אבירי, סמנכ"לית שיווק ופיתוח משאבים של ארגון לתת: "שיתוף הפעולה עם וולט, שכבר הפך למסורת מבורכת בחגים, הוא דוגמא מושלמת לאופן שבו חברה בעלת רצון אותנטי לעשייה חברתית בוחרת להשתמש בכוח שלה ובמוצר שלה, להתגייס ולגייס את קהל הלקוחות שלה למען אותה המטרה. זה קל, זה חכם וזה חברתי".


קרדיט צילום: לתת.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: