משפחות עם ילד המתמודד עם הפרעת קשב וריכוז גילו את הסירופ שמחולל פלאים

ההתמודדות עם בליעת הכדורים אצל ילדים יכולה להיות חוויה קשוחה, הסירופ החדש להפרעות קשב וריכוז מעניק פתרון מלא הסירופ מייתר את הצורך לשבור את הכדור כדי להגיע למינון המדויק

מי לא מכיר את שעות הבוקר העמוסות, הרגעים הקריטיים כשאנחנו מארגנים את הילדים הקטנים ליציאה למוסדות החינוך. כל עיכוב, כל פעולה שמסתבכת, יש לה מחיר. לפעמים זה לאחר את ההסעה, לפעמים רק ריצה חפוזה ללא נשימה במדרגות, נעים זה וודאי לא.


עכשיו תנסו לשלב בתוך כל הלחץ גם ילד המתמודד עם הפרעת קשב וריכוז שצריך לבלוע כדור שיתן לו את הקשב והרוגע עד לסיום יום הלימודים. ילד שגם כך לא מתלהב יותר מדי מבליעת כדור שנדמית בעיניו בכל פעם כקריעת ים סוף.

לאחרונה גילו משפחות רבות תגלית של ממש ששינתה להם את היום.במקום וויכוחים ויריקות עד שהילד מסכים לבלוע את הכדור נמצאה תרופת הפלא: סירופ ייחודי עם תוצאות מדהימות שמשפיע תוך 45 דקות למשך 12 שעות רגועות ושלוות. חסל סדר כדורים ושבירתם, גם המינון הינו מדויק במיליגרמים, אין צורך לחשב שברי כדורים ופירורים, הכל מדויק במזרק בקלות ובמהירות.

ד', אם לילד בן שבע שסובל מהפרעת קשב וריכוז חמורה, משתפת על השינוי הדרמטי בהליך לקיחת התרופה שמאפשרת לילד ולסביבתו שקט ורוגע: "מאז שעלינו על המוצר הזה של הסירופ פשוט חסכנו שלושת רבעי מהאנרגיות סביב לקיחת התרופה. כל פעם היינו צריכים לשכנע את הילד לקחת את הכדור, כעת חסל סדר תסכולים של כן מצליח לבלוע ולא מצליח לבלוע, חסל סדר שבירת כדורים לרסיסים כדי להגיע למינון הרצוי, יש מזרק וסירופ במינון המדויק, הילד גומע בשקיקה ותם הטקס. חשוב שכל ההורים שמתמודדים כמונו עם האתגר הזה יכירו את המוצר וידעו שיש להם אפשרות לשנות את המצב".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: