מלחמה בג'נין: מסתערבים חיסלו מבוקשים ונחשפו | תיעוד

כוח מסוערב של ימ"ס איו"ש נכנס למסעדה בלב מחנה הפליטים בג'נין, וחיסל שני בכירים בגא"פ, אחד מהם הוא אחיינו של המחבל שביצע את הפיגוע בתל אביב שבוע שעבר.הכוח נחשף ונאלץ לחסל שני מחבלים שסיכנו אותם, כוחות גדולים נכנסו כדי לחלץ אותם.
בנוסף, הערבים מדווחים על כ7 פצועים מירי בדרגות שונות.צפו בתיעודים:

אחד מהמבוקשים שנוטרל הוא נדאל אמין חאזם, פעיל גא"פ ותושב מחנה הפליטים ג'נין, שקידם פעילות טרור משמעותית. המבוקש הנוסף הוא יוסף אבו אשרין, פעיל גא"פ ותושב מחנה הפליטים ג'נין, המעורב בפעילות טרור הכוללת ייצור מטענים ובירי לעבר כוחות צה״ל.חשוד נוסף נוטרל לאחר שניסה לתקוף את הלוחמים באמצעות לום ברזל.במהלך הפעילות הכוחות ירו לעבר חמושים שירו לעברם, זוהו פגיעות. כמו כן, התפתחו הפרות סדר אלימות במהלכן חשודים יידו אבנים לעבר הכוחות. כלל הכוחות יצאו מג'נין, אין נפגעים לכוחותינו.

תמונת המחוסלים.

בהודעה משותפת לדובר צה"ל, דוברות שב"כ ודוברות מג"ב נמסר כי "בתום פעילות משותפת של צה"ל, ימ"מ, מג"ב ושב"כ, בהכוונה מדוייקת של שב"כ, הכוחות נטרלו לפני זמן קצר את שני המבוקשים בעודם חמושים, בעיר ג'נין שבמרחב חטיבת מנשה.אחד מהמבוקשים שנוטרל הוא נדאל אמין חאזם, פעיל גא"פ ותושב מחנה הפליטים ג'נין, שקידם פעילות טרור משמעותית. המבוקש הנוסף הוא יוסף אבו אשרין, פעיל גא"פ ותושב מחנה הפליטים ג'נין, המעורב בפעילות טרור הכוללת ייצור מטענים ובירי לעבר כוחות צה״ל.חשוד נוסף נוטרל לאחר שניסה לתקוף את הלוחמים באמצעות לום ברזל.במהלך הפעילות הכוחות ירו לעבר חמושים שירו לעברם, זוהו פגיעות. כמו כן, התפתחו הפרות סדר אלימות במהלכן חשודים יידו אבנים לעבר הכוחות.כלל הכוחות יצאו מג'נין, אין נפגעים לכוחותינו.כוחות הביטחון ימשיכו לפעול לסיכול טרור ולשמירה על ביטחון מדינת ישראל."אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: