שר הביטחון בגבול הצפון: ״מי שאחראי לפיגוע, יתחרט על כך – נכה בו במקום והזמן המתאים״

שר הביטחון יואב גלנט, סיים לפני זמן קצר ביקור בעוצבת הגליל – אוגדה 91. בביקור נכחו הרמטכ״ל רב-אלוף הרצי הלוי, מפקד פיקוד הצפון האלוף אורי גורדין ומפקד עוצבת הגליל תת-אלוף שי קלפר.

השר גלנט קיים הערכת מצב מיוחדת בעקבות פיגוע המטען בצומת מגידו, ועמד על התקדמות חקירת האירוע והערכות כוחות הביטחון בגזרה. שר הביטחון קיבל את הממצאים הראשוניים מחקירת הפיגוע, וכן הממצאים המודיעיניים להשלמת תמונת המצב.


שר הביטחון הביע הערכה למאמצים המשותפים ולפעולתם המהירה של גופי הביטחון, שהביאה לחיסולו של המחבל ולמניעת פיגוע נוסף אותו תכנן להוציא לפועל.

שר הביטחון גלנט: ״סיימתי כעת הערכת מצב עם הרמטכ״ל ומפקד פיקוד הצפון. חקירת האירוע עדיין נמשכת, ואנחנו נגיע לחקר מלא של פרטי האירוע. מדובר בפיגוע מורכב, אך בזכות היכולות המודיעניות והמבצעיות של כוחות הביטחון אנחנו נדע מי עומד מאחוריו״.

״בזכות פעולה משולבת, נחושה ומהירה של כוחות הביטחון, שבוצעה בשיתוף פעולה הדוק, המעגל נסגר במהירות והמחבל חוסל. בכך נמנע פיגוע נוסף עם פוטנציאל לנזק קשה״.

״אני רוצה לומר מכאן, בגבול הצפון, בצורה הברורה ביותר: מי שעשה את הפיגוע, יתחרט על כך. אנחנו נמצא את המקום המתאים, את הדרך המתאימה, ונכה במי שאחראי לפיגוע״.(תמונות מביקור שר הביטחון בעוצבת הגליל, צילום: אלעד מלכה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: