ח"כ אושר שקלים בנאום הבכורה: "ברצוני להיות קול לבעלי עסקים קטנים ובינוניים"

ח"כ אושר שקלים (ליכוד) נשא במליאת הכנסת את נאום הבכורה שלו ואמר בין היתר: " בכוונתי לקדם מספר מטרות בבית זה. המטרה הראשונה – שינוי שיטת הבחירות. אנו משלמים מחיר יקר עד היום בגין השיטה שמייצרת מתוכה חוסר יציבות, פוגעת באמון העם, בנבחרי הציבור, במשילות, מחזקת את הפקידות והבירוקרטיה הלא-מתחלפת ומאפשרת סחטנות, בזבוז משאבי ציבור ועיוות של רצון העם, כפי שקרה לדוגמה ביוני 2021.

נושא נוסף שברצוני לתקן הוא היחס לעברייני מין ופדופילים. לא רק החמרת הענישה אלא אף סירוס במידת הצורך, דבר אשר ימנע הישנות המקרים וייצור אפקט הרתעתי חשוב במיוחד.


כמו כן, העמקת והטמעת זהותה וצביונה של מדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי – לימודי המסורת, התנ"ך, התורה שבעל-פה, המורשת היהודית, התרבות, אתרי המורשת המופלאים שבארץ ישראל, ארץ התנ"ך, זו שהתהלכו בה אבות אבותינו הלכה למעשה.

כבן לאב שהקים קונפקציה לבגדי ילדים ותינוקות, שנקרא במשך כ-30 שנה "אופנת אושר", אני ער למצוקתם של בעלי עסקים קטנים ובינוניים. ברצוני להיות להם קול ומשענת ולדאוג לרווחתם."

ראש הממשלה בנימין נתניהו בירך את ח"כ שקלים ואמר: " אתה בא מן השטח אתה תפעל למען השטח, למען למען הקמעונאי ולמען האינסטלטור ולמען האנשים שהזכרת שתמכו בך, תומכים בך ומצפים שאתה תתמוך בהם ואני בטוח שכך תעשה"


(קרדיט צילום: דוברות הכנסת – נועם מושקוביץ').
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: