טרגדיה בתל אביב: הרוג ומספר פצועים קשה ובינוני בשריפה שפרצה בדירה

סמוך לשעה 00:20 התקבלו דיווחים במוקד 102 אודות שריפה בדירה בקומה השנייה בבנין מגורים בן 7 קומות ברחוב מעפילי אגוז בתל אביב.

אל המקום הוזעקו צוותי כיבוי רבים מתחנת תל אביב – יפו בסיוע צוותים נוספים מתחנות מחוז דן.


מהבניין התפנו מספר פצועים באופן עצמאי ועוד מספר לכודים חולצו על ידי כוחות הכיבוי.

פאראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 40 וחובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב ושיבא בתל השומר, 4 נפגעים במצב בינוני עם כוויות ולאחר ששאפו עשן.

הושגה שליטה על הבעירה ולאחר מספר סריקות נשללו לכודים נוספים. צוותי הכיבוי עדיין בזירת האירוע וחוקר דליקות זומן למקום. נזק כבד נגרם בדירה.


צילום: דוברות והסברה מחוז דן.

חובשי יחידת האופנועים של מד"א אלי בן שמחון ויוסף נהון, סיפרו: "כשהגענו ראינו עשן סמיך שיוצא מהבניין, מהדירה בקומה השנייה חולץ גבר כן 40 מחוסר הכרה, עם כוויות קשות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו, 4 נפגעים נוספים משאיפת עשן וחלקם עם כוויות בידיים קיבלו טיפל רפואי ראשוני בשטח ופונו לבתי החולים."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובשי הצלה אהרון עזרן ויוסי אילוז סיפרו: "הוזנקנו לשריפה בדירת מגורים בה נלכדו מספר דיירים. יחד עם חובשים ופראמדיקים של מד"א הענקנו טיפול רפואי לארבעה נפגעים עם סימני שאיפת עשן וכוויות בידיים, והם פונו במצב בינוני להמשך טיפול בבתי החולים איכילוב בתל אביב ושיבא בתל השומר. למרבה הצער נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו של גבר כבן 40 אשר נמצא בדירה ללא רוח חיים".

קמב"ץ זק"א תל אביב, יחיאל גולדמן, מספר: "מדובר בזירה קשה מאוד. שריפה שפרצה בקומה 2 בבניין בן 7 קומות. מהמקום פונו מספר נפגעים בדרגות שונות, ולצערינו צעיר כבן 40 שנלכד בדירה נמצא ללא רוח חיים. אני עם מתנדבים נוספים מהיחידה פועלים במקום יחד עם המשטרה וחוקרי דליקות תוך דאגה לכבוד המת. הגופה תועבר למכון לצורך זיהוי."

צילום: דוברות זק"א ת"א.

צבי רוזובסקי ונתנאל ברדה חובשי איחוד הצלה סיפרו: "כשהגענו למקום באמבולנס איחוד הצלה נתקלנו בשריפה במבנה מגורים. צוותי כיבוי פעלו בזירה לכיבוי הלהבות וחילצו גופת גבר שלמרבה הצער נקבע מותו כתוצאה מכוויות קשות. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני לארבעה נפגעים במצב בינוני שסבלו מכוויות בגפיים ומבעיות נשימה עקב שאיפת עשן".


צילום: איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: