"יום ההתנגדות": פורעים פרצו למשרדי פורום קהלת – 6 נעצרו

יום ההתנגדות של מפגינים נגד הרפורמה המשפטית: הבוקר התקבל במשטרה דיווח על חסימת כניסה למשרד של פורות קהלת בבניין משרדים בגבעת שאול, בין היתר באמצעות שקי חול וחוטי תיל שהונחו במקום במכוון.

כוחות המשטרה הגיעו למקום, החלו בחקירת המקרה וביצוע פעולות לפינוי החסימה שהונחה במקום.


לאחר זמן קצר עצרה המשטרה לחקירה שישה חשודים שעפ״י החשד השיגו גבול, נכנסו למבנה שלא כדין, ונטלו חלק פעיל בהפרת הסדר וחסימת המשרד במקום. בנוסף עוכב אדם נוסף לאחר שתלה שלטים על גג המבנה שלא כדין.

מחוץ למבנה מתקיימת בשעה זו מחאה והמשטרה פועלת לשמירת הסדר במקום.

צילום: מחאת המילואמניקים אחים לנשק.

"משטרת ישראל תמשיך לאפשר את חופש הביטוי והמחאה בגבולות החוק, אולם לא תאפשר הפרת הסדר הציבורי בניגוד לחוק", ציינו במשטרה.


קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

מהפעילים בשטח נמסר: "אנשי קהלת הם המח, המנוע והממון שמאחורי המהפכה המשפטית. הם אלו שקבעו את המטרות, ניסחו את החוקים, מגנים עליהם בועדות הכנסת. פורום קהלת הם ארגון ימיני קיצוני, לאומני ומשיחי, שמקדם הדרת נשים ומחזק את הזהות היהודית של ישראל על חשבון הדמוקרטיה. הם מקדמים סדר יום קפיטליסטי קיצוני ששולל את מדינת הרווחה. הם חותרים למדינה יהודית שמדירה נשים ומתמצמת את הדמוקרטיה כדי לממש את החזון שלהם של דיקטטורה משיחית, מדינה דתית חשוכה עם אפרטהייד וסיפוח של השטחים. רוטמן ולוין הם המוציאים לפועל של החזון המבהיל שלהם למדינת ישראל."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: