מזרח ירושלים: הציעו סיוע לתיירת ושדדו מרשותה את מכשיר הסלולר

אמש, הוזעקו שוטרי תחנת שלם של מחוז ירושלים בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 100 של המשטרה על שוד מכשיר סלולרי מתיירת, במזרח העיר.

השוטרים שהגיעו במהירות למקום האירוע, החלו בבדיקת נסיבות המקרה ובסריקות אחר החשודים במעשה, מהם עלה כי שני עוברי אורח שהיו במקום הציעו לתיירת שטיילה במקום סיוע והכוונה באמצעות מפה שנמצאה ברשותם.


תוך כדי הכוונה לכאורה, חטפו באלימות את מכשיר הסלולר שהיה ברשות התיירת ונמלטו מהמקום. בעקבות מעשה השוד הקורבן לא נזקקה לטיפול רפואי.

במהלך סריקות ובתוך זמן קצר, נעצרו שני החשודים במעשה ע״י השוטרים בסיוע והכוונה של תצפיתני מרכז השליטה של מחוז ירושלים. כמו כן, מכשיר הסלולר שנגנב, נתפס בבית עסק ובהמשך הושב לתיירת.

שני החשודים שנעצרו בחשד למעורבות במעשה, תושבי מזרח ירושלים בשנות ה-20 לחייהם, נלקחו לחקירה בתחנת שלם, ובהמשך צפוייה המשטרה לבקש את הארכת מעצרם בהתאם לצרכי החקירה וממצאיה ובמטרה למצות עמם את הדין.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות ובכל הכלים והאמצעים שברשותה כנגד חשודים המעורבים בפלילים, איתורם ומיצוי הליך החקירה עד הבאתם לדין, זאת בכדי להגן על הציבור ולהבטיח את ביטחונו, שלומו ורכושו", נמסר מהמשטרה.


(תמונת המכשיר שנשדד והושב לתיירת ע״י המשטרה. קרדיט צילום: דוברות המשטרה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: