"אלימות מזעזעת": כתב חדשות כל העולם הותקף ביחד עם אזרחים נוספים ע"י לוחמי מג"ב | צפו בטירוף

אמש, נערכה עצרת מפגן תמיכה בהקמת היישוב 'אביתר' סמוך ליישוב, מיד כשצה"ל שמע על אותה עצרת הם מיהרו להכריז על אביתר כשטח צבאי סגור, משמע – איסור כניסה לאזרחים.
כתב המערכת איתמר כהן, שהגיע לסקר את העצרת ועלה לשטח היישוב (לא ידע שהוכרז הצו) יחד עם מספר רב של אזרחים, שוטרים שחסמו אותם הציגו בפניהם את הצו והקצו להם טיולית כדי שירדו ללמטה (צומת תפוח) בבטחה, האזרחים לרבות כהן הסכימו לעלות על ה'טרמפ'.

לאחר נסיעה קצרה, הנוסעים נדהמו לגלות כי הם ממשיכים בנסיעה ולא עוצרים להם, כשאיתמר שאל את השוטרים (מג"ב) מדוע ולאן נוסעים, הם ענו לו שהם לא יודעים כלל ושישב בשקט.


איתמר הציג בפניהם תעודת עיתונאי והודיע להם כי הם פוגעים בחופש העיתונות בזה שמרחיקים אותו מזירת אירוע ולוקחים אותו אל הלא נודע, השוטר הגיב לו בזלזול ואמר שזה לא מעניין אותו ושישתוק בצד.

לאחר נסיעה של כ-שעה וחצי, האוטובוס עצר בחורשה סמוך למחסום בית שאן (כביש 90) והלוחמים התחילו להוריד את הנוסעים מהקו, לאחר שאיתמר היה בקשר עם דובר משמר הגבול, הובטח לו כי הוא יישאר על הטיולית עד שתגיע לצומת תפוח ואף הדובר התחייב ואמר שמפקד הפלוגה דיבר עם החיילים, הלוחמים לא הקשיבו לו והורידו באלימות את איתמר מהאוטובוס.
בחורים שלא הבינו איפה הם נמצאים חסמו את הטיולית והשוטרים פינו אותם באכזריות רבה.

איתמר התקשר לדובר והסביר שהאוטובוס נעלם, הוא ענה לו כיוון שזרקו אבנים הם לא מתכננים לחזור – אירוע שלא קרה.

ארגון נחלה ששמע על הסיפור הנורא והמבזה הזה החליט לשלוח אוטובוס לאותם אזרחים ש'נחטפו' ע"י המשטרה והם נסעו עד לצומת תפוח – שם לוחמי מג"ב קיבלו אותם בפנים כאוסות והחלו להכות אותם קשות כיוון שחסמו את האוטובוס של לוחמי מג"ב כמחאה על כך שהובילו אותם עד לבית שאן.

באלימות השתתף מפקד בכיר בצה"ל שגם לא עמד בצד.


מדוברות משמר הגבול וצה"ל, טרם נמסרה תגובה.

צפו:


האלימות באוטובוס
השוטרים מורידים באלימות את כתב המערכת איתמר כהן
אלימות בזמן הורדת הנוסעים בבית שאן
הנוסעים חסמו את הסעת הלוחמים, הלוחמים הגיבו באלימות רבה
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: