תגובות

ש"ס השיקה את קמפיין הבחירות שלה בסימן "הכח החברתי בממשלה"

יו״ר ש״ס השר דרעי בכנס פתיחת מערכת הבחירות של ש״ס – ״הבחירות מיותרות. היינו צריכים להיות עכשיו בעיצומה של פעילות אחרי ההישג הגדול שהבאנו. הממשלה לא קמה רק בגלל שאותם אלו שהתחייבו לתמוך בנתניהו, החליטו לחזור בהם ולא לתת לו להקים ממשלה״

עוד מהשר דרעי – ״אנחנו לא מזגזגים, לא מחפשים גימיקים ולא חיבורים. אנחנו יציבים וקיימים קרוב ל-40 שנה. לא לחינם העיתונאים מתלוננים שאצלינו משעמם מאוד. אמרנו לכל אורך הדרך שנתמוך ברה״מ נתניהו וכך נמשיך. גם בבחירות הקרובות נמליץ לנשיא רק על נתניהו.


כפי שאתם רואים בקמפיין שהשקנו היום ש״ס היא ״הכח החברתי בממשלה״. היינו בקדנציה האחרונה השחקנים החברתיים יחד עם כחלון, אבל ׳כולנו׳ לא תרוץ בבחירות ואנחנו בבחירות הקרובות נהיה המפלגה החברתית היחידה. נציגי ש״ס שיושבים פה הם הכח החברתי האמיתי של מדינת ישראל״.

השר דרעי מציג בהשקת הקמפיין חלק מרשימת ההישגים החברתיים של ש״ס בקדנצייה האחרונה: תחבורה ציבורית, צדק חלוקתי, חופי רחצה בחינם, העלאת שכר המינימום, הנחה במים, סבסוד קייטנות בפריפריה וצמצום פערים ברשויות.

השר דרעי חושף – ״ההתחייבות הראשונה שלנו לקדם לאחר הבחירות: לעלות את שכר המינימום מ-5300 ש״ח ל-6300 ש״ח. אנחנו גם מבטיחים לדאוג בשכונות העוני חינוך חינם מגיל 0״.

עוד מהשר דרעי בכנס השקת הקמפיין – ״אני רואה את ההודעות של לפיד. הוא לא משתנה ולא מנסה אפילו להתחפש. אנחנו נביא לידיעת הציבור את הסכנה במידה וחלילה הוא יגיע לשלטון. ראינו מה האיש הזה עשה לסטטוס קוו במדינת ישראל. חשבנו שהמיזוג של לפיד עם כחול לבן אולי יגרום לו להרהר מחדש. אבל לפיד נשאר לפיד״.

קמפיין שס

ש"ס דואגת למעמד שלנו בבית: אחרי ההצלחה הגדולה בבחירות האחרונות והפיכתה למפלגה השלישית בגודלה מציגה תנועת ש"ס את הקמפיין הראשון שלה במערכת הבחירות.

הקמפיין יעלה בשלטי חוצות בכל רחבי הארץ, סרטונים ודיגיטל כאשר הסרטון הראשון יוצא לאור כעת.

בסרטון שמוציאה היום (ב) תנועת ש"ס בהשקת קמפיין הבחירות מציגה התנועה את הישגיה החברתיים הרבים בהובלת השר אריה דרעי ובנוסף מדגישה את השותפות האמיצה והתמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו המוביל את ישראל למעמד ויוקרה בעולם.

בוחרים חכם! מצביעים ש״ס ומקבלים בפתק אחד גם את ביבי שידאג למעמד שלנו בעולם וגם דואגים למעמד החברתי שלנו בבית. צפו.תגובות לכתבה:

  1. דרעי לא היה חברתי אריה מושחת

    אריה וביבי זוג מושחתים
    לא חברתי אריה עשה חתונה לבת במיליון דולר זה חברתי על חשבון ש"ס וביבי ידוע בשחיתות
    אסור אסור לבחור ש"ס הפעם עונש יבוא מלמעלה גם על אריה ועל ביבי ושרה וכל הימין יעופו אמן

כתיבת תגובה: