אירוע גאלה בבית החולים רפאל בתל אביב: פתיחת חודש המודעות הבינלאומי לאנדומטריוזיס

אתמול (יום ד', 1.03) התקיים בבית חולים רפאל אירוע הגאלה שהכריז על פתיחת חודש המודעות הבינלאומי לאנדומטריוזיס. את האירוע הוביל ד"ר עידו סירוטה, מומחה בכיר בבי"ח רפאל בכירורגיה גניקולוגית, היסטרוסקופיות, ניתוחים רובוטים וצוואר הרחם.

האירוע התקיים על גג בית החולים ובמהלכו הוצגה תערוכה שעסקה בנושא העצמה נשית של האמן הרב-תחומי רון קדמי.


במהלך הערב, התקיים פאנל עם מטופלות על התמודדות עם אנדומטריוזיס, החשיבות של ליווי רפואי צמוד והניצחון שמביא איתו ההריון והלידה בהנחייתו של ד"ר סירוטה.

באירוע הגאלה נכחו האנשים הבאים: סיגל רגב, יו"ר בית החולים רפאל ומנכ"לית מאוחדת היוצאת, שירלי בוגנים המתמודדת עם אנדומטריאוזיס, האמן רון קדמי ועוד..

התערוכה תוצג לבאי בית החולים במהלך כל חודש המודעות.

סיגל רגב, יו"ר בית החולים רפאל: "אנו בבית החולים רפאל במטרה להעלות את המודעות לאנדומטריאוזיס פתחנו את חודש המודעות בערב גאלה. השנה הושם דגש פריון והריון לצד התמודדות עם האנדומטריאוזיס."

ד"ר עידו סירוטה, מומחה בכיר בבי"ח רפאל בכירורגיה גניקולוגית, היסטרוסקופיות, ניתוחים רובוטים וצוואר הרחם: "אחת מ- 10 נשים סובלת מאנדומטראוזיס, אני תמיד אומר למטופלות שאם יש ספק אין ספק! את מכירה הכי טוב את הגוף שלך ואף אחד לא יכול להגיד לך מה את מרגישה. אתן לא לבד, יש קהילה שלמה של נשים אשר חוות את אותם הדברים ואנחנו אנשי המקצוע אשר מתמתחים באנדומטריוזיס פה עבורכן."(מימין לשמאל: האמן רון קדמי, שירלי בוגנים המתמודדת עם אנדומטריאוזיס, סיגל רגב יו"רית בית החולים רפאל, ד"ר עידו סירוטה. קרדיט- צביקה קייפי).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: