טירוף במזרח ירושלים: שלושה אחים נהרגו בתאונה קשה סמוך לבית ספר • תיעוד קשה

שני אחים, בגילאי 3-4 ואחות בת 8 נהרגו כתוצאה מפגיעת רכב בסמוך לבית ספר במחנה הפליטים שועפאט.

בשעה 07:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על תאונת דרכים, רכב שפגע בהולכי רגל במחנה הפליטים שועפאט בירושלים. חובשים ופראמדיקים עם אמבולנסים, העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שערי צדק והדסה בהר הצופים, 3 ילדים כבני 3 ,4 ו-8 במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה, ושם נקבע מותם.


הילדים שנהרגו בתאונה הקטלנית:
מוניסה אסאם אל-רג'בי, בת 3
ת'אר אסאם אל-רג'בי, בן 4
סלינה אסאם אל-רג'בי, בת 8

פראמדיק מד"א נדב טייב סיפר: "כשהגענו לחבירה עם אמבולנסים של הסהר האדום העבירו אלינו 2 ילדים כבני 3, 4 וילדה בת 8 מחוסרי הכרה עם חבלה רב מערכתית העברנו אותם מיד לניידות טיפול נמרץ ופינינו אותם תוך כדי פעולות החייאה לבתי החולים כשמצבם אנוש."

משה הלל מתנדב צוות הצלה מוסיף: "הגעתי במהירות לכניסה למחנה הפליטים, ואמבולנסים של הסהר האדום הוציאו אלינו שלשה הולכי רגל, ילדים כבני 3, 4 ו-8, לאחר שנפגעו מרכב בתוך מחנה הפליטים. הילדים היו עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, והובאו אלינו תוך כדי מאמצי החייאה, אותם המשכנו יחד עם פרמדיקים וחובשים נוספים של מד"א שהגיעו למקום."


קרדיט תיעוד: דוברות צוות הצלה.

אחמד שחאדא ובהאא סדר חובשי איחוד הצלה מסרו: כשהגענו לזירה הקשה נמסר לנו מעוברי אורח כי הרכב פגע בשלושת הילדים שהיו בדרכם לבית הספר. שלושתם היו במצב אנוש והעלינו אותם לאמבולנסים של הסהר האדום שהעבירו אותם למחסום. לאחר מכן נמסר לנו כי למרבה הצער נקבע מותם בבתי החולים הדסה הר הצופים ושערי צדק עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלו".


צילום: יהודה בנדר, תיעוד מבצעי מד"א.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: