ניסיון רצח והתאבדות: גבר הצית את זוגתו לשעבר ונהרג אחרי שהתנגש עם רכבו בקיר

חשד לניסיון רצח והתאבדות בירושלים: לפני זמן קצר, כוחות משטרה הוזעקו לשכונת גילה בירושלים, בעקבות דיווח אודות הצתה של אישה בשנות ה-30 לחייה. כתוצאה מכך, האישה נפגעה באורח קשה.

במקביל, התקבל דיווח על רכב שבבעלות האישה אשר פגע בקיר בסמוך לקבר רחל, תאונה עצמית. כתוצאה מכך, נקבע במקום מותו של נהג הרכב.


בשעה 10:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על רכב שהתנגש בקיר בדרך חברון בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה תוך כדי פעולות החילוץ של לוחמי האש ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו של גבר כבן 40.

(צילום: תיעוד מבצעי מד"א).

בשעה 10:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים, על שריפה בדירה בבניין מגורים בן 5 קומות ברחוב המרגלית בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח עין כרם, אישה כבת 40 במצב קשה עם כוויות בגופה.

מבירור ראשוני של פרטי האירוע עולה כי ככה"נ מדובר בבני זוג לשעבר, הגבר שופך על גרושתו בנזין ומצית אותה. משם הוא לוקח את רכבה עושה תאונה ומת. ברווחה מחפשים משפחה מהחסידות של בני הזוג שידאגו לילדים בני ה-4 ו-6, לאחר האישה שנמצאת במצב קשה אין קרובי משפחה בארץ.

כוחות משטרה נמצאים בשתי הזירות והחלה חקירה.


(צילום: תיעוד מבצעי מד"א).

פראמדיק מד"א יושי עמית וחובש רפואת חירום במד"א חיים ישראלי סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הנהג כשהוא לכוד מחוסר הכרה בתוך הרכב. מיד התחלנו בטיפול רפואי ובביצוע פעולות החייאה תוך כדי פעולות חילוץ מורכבות של לוחמי האש. המשכנו את הטיפול הרפואי גם לאחר החילוץ אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

חובש בכיר במד"א משה חמד וחובשת רפואת חירום במד"א ציפי צייגרמן סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את האישה בכניסה לדירה כשהיא מעורפלת הכרה וסובלת מכוויות בגופה. הענקנו לה טיפול רפואי שכלל מתן חמצן ונוזלים ופינינו אותה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשהיא במצב קשה."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: