שר הביטחון גלנט בסיור בשומרון: ״נכה בטרור בכל מקום, עד אשר נדביר אותו"

שר הביטחון יואב גלנט סיים לפני זמן קצר סיור בגזרת שכם – החטיבה המרחבית שומרון. במהלך הסיור קיבל שר הביטחון סקירה ממפקד החטיבה, אלוף-משנה שמעון סיסו, וממפקד סיירת גולני סגן-אלוף מתן פלדמן, על עיקרי פעילות כוחות צה״ל, שב״כ וימ״מ, במשימתם אתמול לסיכול מחבלים בקסבה של שכם.

השר גלנט שיבח את הכוחות על פעילות מדויקת שבוצעה תחת אש כבדה והסתיימה בסיכול המחבלים המבוקשים.


כמו כן, שר הביטחון גלנט שוחח עם מפקד הימ״מ תת-ניצב ח׳, וביקש להודות ללוחמי היחידה על פעולתם, המצטרפת לשורת מבצעים בעת האחרונה. השר גלנט ציין כי לוחמי הימ״מ פעלו כתמיד בנחישות, באומץ לב, תוך חתירה למגע וביצוע מלא של משימותיהם.

שר הביטחון יואב גלנט: ״אני מברך את כוחות הביטחון שפעלו אתמול בשכם, תחת לחץ ואש כבדה, כנגד מחבלים שתכננו לבצע פיגועים בשטח ישראל. השילוב שבין פעולות המודיעין, התכנון והביצוע של הלוחמים הביא הישג מרשים לכוחותינו, שהשלימו את משימתם בהצלחה ומנעו פגיעה באזרחי ישראל״.

״צה״ל וכוחות הביטחון יפעלו ביד קשה כלפי מחבלים ושולחיהם. כך היה לפני מספר שבועות בג׳נין וביריחו, כך היה גם בשכם, וכך יהיה בכל גזרה בה נידרש לפעול. נכה בטרור בכל מקום, עד אשר נדביר אותו״.(תמונות מביקור שר הביטחון בגזרת שכם, צילום: ניקול לסקבי, דוברות שר הביטחון).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: