תיעוד מיוחד ממצלמות לוחמי הימ"מ – כך חוסלו המבוקשים בקסבה של שכם

החל משעות הבוקר, פעלו לוחמי הימ"מ, כוחות שב"כ, פלוגות מג"ב וכוחות צה"ל בקסבה של שכם לסיכול של 3 מבוקשים שהיו מעורבים בפעילות טרור ושתכננו להוציא פיגועים נוספים בטווח הזמן המיידי.

כפי שניתן לראות בתיעוד, תחת "אש כבדה", הלוחמים נעים דרך סמטאות הקסבה של שכם לעבר המבנה בו שהו המבוקשים שפתחו ב"אש חיה" לעבר הלוחמים שהגיבו בירי וכאמור נטרלו את 3 המבוקשים.


צפו בתיעוד:

נמלטים ומחוסלים: בשכם מדווחים על 10 מחבלים שחוסלו בפעילות כוחות מיוחדים • צפו

בשעות הערב הותר לפרסום כי במהלך פעילות כוחות צה"ל מוקדם יותר היום בעיר שכם, נפצעו שני לוחמי צה"ל באורח קל כתוצאה מנתז ירי של הלוחמים. הלוחמים פונו לבית חולים לקבלת טיפול רפואי ומשפחתם עודכנה.

מפקד משמר הגבול, ניצב אמיר כהן אמר: "מדי יום פועלות היחידות המיוחדות ופלוגות של משמר הגבול בעומק השטח מול מחבלים שכל מטרתם היא לפגוע בכוחותינו ובאזרחים. גם היום, פעלו לוחמי הימ"מ יחד עם שב"כ וצה"ל בשכם מול שלושה מחבלים חמושים תוך חילופי אש כבדים בתוך הבית ובמעטפת הקרובה והרחוקה ובכך סיכלו פעילות טרור."

ממשמר הגבול נמסר כי "לוחמי היחידה הלאומית ללוחמה בטרור של משמר הגבול (ימ"מ) בשילוב מודיעין מדויק וכוחות של שירות הביטחון הכללי וצה"ל, ימשיכו לפעול בנחישות ומקצועיות בכדי לשמור על ביטחונם של אזרחי ישראל."תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: